memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lipca 2014, 17:08
przynajmniej byłoby na świecie o 2 debili mniej
Odpisz
19 lipca 2014, 18:22
3, bo kamerzysta jeszcze
18 lipca 2014, 18:23
Na czym oni jadą?
19 lipca 2014, 14:57
@Mewtwo1: Na longboardach
19 lipca 2014, 14:33
Na deskach. Jest taki rodzaj jazdy. Zjeżdża się w "dół" po autostradzie z takimi zakrętami jak na gifie. Rękawice mają po to, żeby skręcać rękoma. No ale auta?! Serio?! Debile!
18 lipca 2014, 17:06
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lipca 2014, 17:08
przynajmniej byłoby na świecie o 2 debili mniej
Odpisz
19 lipca 2014, 18:22
3, bo kamerzysta jeszcze
Odpisz
18 lipca 2014, 18:23
Na czym oni jadą?
Odpisz
19 lipca 2014, 14:57
@Mewtwo1: Na longboardach
Odpisz
19 lipca 2014, 14:33
Na deskach. Jest taki rodzaj jazdy. Zjeżdża się w "dół" po autostradzie z takimi zakrętami jak na gifie. Rękawice mają po to, żeby skręcać rękoma. No ale auta?! Serio?! Debile!
Odpisz
18 lipca 2014, 17:06
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Odpisz