Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Jakby trochę nie fair
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2024, 15:10
Z twitterem akurat prawda.
Jak napiszesz "Jestem cis" to dostaniesz shadowbana bo elon się zesrał
Odpisz
28 kwietnia 2024, 11:21
@Arceronth: Były testy, że ludzie pisali iż nienawidzą różnych grup tego pokroju
Jedynie cisgender dostał etykietę, że propaguje nienawiść
Odpisz
28 kwietnia 2024, 14:32
@WujekFoliarz:
Elon uważa, że samo nazwanie kogoś cis jest nienawiścią.
Odpisz
27 kwietnia 2024, 10:52
Reddit to zło najgorsze
Odpisz
27 kwietnia 2024, 00:52
Ciekawe co op dałby o tumblrze?
Odpisz
26 kwietnia 2024, 13:12
Za hejtowanie parówek
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:55
Jeja to jest połączenie wszystkich tych środowisk w jedno ultimate gówno
Odpisz
25 kwietnia 2024, 21:39
No i to jest właściwa odpowiedź.
Odpisz
25 kwietnia 2024, 21:01
Reddit to gówno, dajcie zielone 🔥🔥🔥
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:12
to na instagramie są aż tacy based ludzie?!
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:31
@ptasznik5: Ptasznik to dzieciolub. Potwierdzone
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:33
@rumcajschr: przestań dokonywać projekcji swoich fantazji na każdym dookoła ciebie
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:33
@ptasznik5: Oczywisty troll jest oczywisty + zadajesz się z Kumanem, sługą syna diabła 🚬
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:21
Elektroda kiedy zapytasz
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:11
3 do jeja też pasuje
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:15
@Neoneq: Na jeja nie ma bab lol
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:15
@Konto_nieusuniete: a no tak
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:16
@Neoneq: Weź leki na schizofrenię 👍
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:16
@Neoneq: Kobiety nie istnieją, zapomniałeś?
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:17
@Neoneq: po co komu baby lol
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:24
@Neoneq: są dwie płcie mężczyzna i helikopter bojowy wszystkie inne to lewackie kopcioły
Odpisz
25 kwietnia 2024, 20:12
@Neoneq: jeja to 4
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:56
Tymczasem na pewnym mało popularnym forum o pomarańczach:
Jejak: Szanowni Państwo, oto wynalazek Alfred Nobla
Bożydar: ban za parówki
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:31
Do jeja "było" (pod memem wrzuconym 4 lata i 274 dni temu)
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:03
Ja bym do jeja dał
-"😀"
-"jestes nowy/a, co nie?"
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:20
K*rwa, jestem nowy 😔😔😔
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:23
@rumcajschr: ja też 😢😢😢
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2024, 19:09
"uważam że spamowanie parówkami nie jest śmieszne"
"Spalę twoją skrzynkę na listy, ukradnę cały nabiał z twojej lodówki po czym zabiję ciebie i całą twoją rodzinę"
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:12
@PanPiernik: i nasram na twoje tory
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:20
@PanPiernik: Absolutna baza
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:17
jeja: Było!!!
Odpisz
25 kwietnia 2024, 19:10
Jeja: op to bot
Odpisz