Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Totalnie
A, okej
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2024, 22:54
Tymczasem windows 10. Może być jeszcze gorzej
Odpisz
26 kwietnia 2024, 23:00
@bedziemagik: płatne?
Ale sam fakt, że ładuje się aż słońce zgaśnie to już coś znaczy
Odpisz
27 kwietnia 2024, 00:54
@Cymbal: w odtwarzaczu wideo windowsa 10 i 11 nawet do H.265 potrzebujesz płatnego rozszerzenia
Odpisz
27 kwietnia 2024, 02:48
hu. z tym że możesz wpisać dowolny kodek w google, pobrać i będzie działało
Odpisz
28 kwietnia 2024, 16:50
@bedziemagik: So it begins :/
Odpisz
28 kwietnia 2024, 09:30
Ten wymysł piekielny z lewej zawsze jest lepszy niż to
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2024, 22:43
bruh bezsensowne argumenty
- wymysł microsoftu to nie argument, po prostu taki jest wbudowany
- vlc jest darmowy - oba są darmowe więc wtf
- wiesza się - nie kojarzę aby tak było
w dodatku co to za porównanie programu z windowsa 7
Odpisz
26 kwietnia 2024, 22:51
@MichalGo27: Ale czapka urodzinowa odpali grzech pierworodny
Odpisz
26 kwietnia 2024, 22:53
@Stevee: ok ale sam mem jest gówniany poza tym jednym w miare śmiesznym żartem więc nie
Odpisz
26 kwietnia 2024, 22:54
@MichalGo27: Okej ziom
Odpisz
28 kwietnia 2024, 08:08
@MichalGo27: jest wbudowany bo maja monopol. Istnieje wersja N bez microsoftowego adware
Odpisz
28 kwietnia 2024, 08:55
@gelo1238: ja ogolnie mam cos takiego jak tiny10 czyli windows bez bloatware, są tylko te systemowe pokroju panel sterowania oraz akcesoria typu paint oraz edge
Odpisz
28 kwietnia 2024, 09:21
@MichalGo27: nie probowalem, ale ja i tak samemu wywalalem telemetrie i nawet zbednego mi defendera
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2024, 14:17
@MichalGo27: ale windows media player legacy to jest program nienadający się do windowsa 10 i 11. nie chodzi mi o interfejs rodem z windowsa vista tylko o to ze powinni zrobic go chociaz dobrze zamiast zastepowac tym piekielnym i brzydkim odtwarzaczem multimedialnym. vlc to dobry program ktory odpali nawet koordynaty twojego ojca z mlekiem a to cos nie umie zdjec z mojego aparatu
Odpisz
26 kwietnia 2024, 22:58
Rel
Odpisz
26 kwietnia 2024, 22:51
OP nie używał win10
Odpisz