Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bedziemagik

26 kwietnia 2024, 22:54

Tymczasem windows 10. Może być jeszcze gorzej

Avatar Cymbal

26 kwietnia 2024, 23:00

@bedziemagik: płatne?
Ale sam fakt, że ładuje się aż słońce zgaśnie to już coś znaczy

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2024, 00:54

@Cymbal: w odtwarzaczu wideo windowsa 10 i 11 nawet do H.265 potrzebujesz płatnego rozszerzenia

Avatar Krzyniu

27 kwietnia 2024, 02:48

hu. z tym że możesz wpisać dowolny kodek w google, pobrać i będzie działało

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

28 kwietnia 2024, 16:50

@bedziemagik: So it begins :/

Avatar Xol1mn3c_

28 kwietnia 2024, 09:30

Ten wymysł piekielny z lewej zawsze jest lepszy niż to

Avatar MichalGo27

Edytowano - 26 kwietnia 2024, 22:43

bruh bezsensowne argumenty
- wymysł microsoftu to nie argument, po prostu taki jest wbudowany
- vlc jest darmowy - oba są darmowe więc wtf
- wiesza się - nie kojarzę aby tak było

w dodatku co to za porównanie programu z windowsa 7

Avatar Stevee

26 kwietnia 2024, 22:51

@MichalGo27: Ale czapka urodzinowa odpali grzech pierworodny

Avatar MichalGo27

26 kwietnia 2024, 22:53

@Stevee: ok ale sam mem jest gówniany poza tym jednym w miare śmiesznym żartem więc nie

Avatar Stevee

26 kwietnia 2024, 22:54

@MichalGo27: Okej ziom

Avatar gelo1238

28 kwietnia 2024, 08:08

@MichalGo27: jest wbudowany bo maja monopol. Istnieje wersja N bez microsoftowego adware

Avatar MichalGo27

28 kwietnia 2024, 08:55

@gelo1238: ja ogolnie mam cos takiego jak tiny10 czyli windows bez bloatware, są tylko te systemowe pokroju panel sterowania oraz akcesoria typu paint oraz edge

Avatar gelo1238

28 kwietnia 2024, 09:21

@MichalGo27: nie probowalem, ale ja i tak samemu wywalalem telemetrie i nawet zbednego mi defendera

Avatar Xol1mn3c_

Edytowano - 1 maja 2024, 14:17

@MichalGo27: ale windows media player legacy to jest program nienadający się do windowsa 10 i 11. nie chodzi mi o interfejs rodem z windowsa vista tylko o to ze powinni zrobic go chociaz dobrze zamiast zastepowac tym piekielnym i brzydkim odtwarzaczem multimedialnym. vlc to dobry program ktory odpali nawet koordynaty twojego ojca z mlekiem a to cos nie umie zdjec z mojego aparatu

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 kwietnia 2024, 22:58

Rel

Avatar Cymbal

26 kwietnia 2024, 22:51

OP nie używał win10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Totalnie

A, okej

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka