Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

30 listopada 2017, 23:42

Za zakończenie 1.

Avatar Sniper02

14 kwietnia 2016, 16:00

Fake, ja moją sonie sprzed 3 lat pamiętam idealnie, jak świetnie się z nią bawiłem, majką rok temu jeszcze lepiej, (ona uciekła gdzieś) a tobiego który zdechł jeszcze lepiej, niedźwiedzia, pandę, yorka też (małe pieski) a mudzyna i ruska (koty z 7 lat temu były) świtnie pamiętam!

Avatar SoMuchMLG

2 maja 2017, 19:50

@Sniper02: To dotyczyło komputerów a nie zwierząt...

Avatar laguna200

9 listopada 2014, 16:04

To ostatnie trochę smutne ;C Jak można wyrzucić psa do śmieci ;_;

Avatar wani150

18 stycznia 2015, 17:28

@laguna200: właśnie ;-;

Avatar laguna200

18 stycznia 2015, 17:46

@wani150: Cóż, a w każdym razie pso-komputer ;-;

Avatar
Konto usunięte

13 września 2014, 08:43

Ja tam po moim psie 3 lata byłam smutna i przez 10 lat nie miałam psa

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 12:48

jest jedna różnica .pamiętam swoje wszystkie psy (pewnie dlatego że w życiu miałem tylko dwa i jednego dalej mam ale pamiętam też każdego kota a miałem ich w h*j)

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2014, 21:44

Psa do śmietnika wyrzuciła XD

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 00:08

XD

Avatar Refo3000

18 lipca 2014, 00:10

Haha ten avatar xD

Avatar sebastan

18 lipca 2014, 00:41

@Refo3000: kur"a znowu smosh...

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 11:56

@Refo3000: Dzięki :D

Avatar EpicArcher

18 lipca 2014, 09:49

True Story :(

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 09:21

nie. ja bym nigdy nie wyrzucił psa do śmietnika, a tym bardziej bym o nim nie zapomniał

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 01:11

ból dupy u psiarzy.......

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 00:36

Chamskie porównanie xd

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2014, 21:43

Wyczuwam ból dupy zarówno u kociarzy, jak i u konsolowców xD

Avatar frazeologizm

17 lipca 2014, 21:39

Skoro w piątym obrazku jest napisane że mimo wszystko mocno się go kocha to czemu ta kobieta jest smutna ?

Avatar fluttershyey

Edytowano - 17 lipca 2014, 20:09

O boziu! Pies nie jest jak komputer! Pro po to ni zabawne jest ani kij. Komputer przytulisz - Nie! Wyjdziesz z nim na spacer - Nie! 1. O psie nie tak łatwo zapomnieć! Komputer będzie miał szczeniaki - Nie! Komputer to sprzęt nie jakieś stworzenie Boże! Z ostatnim tylko się zgadzam. Ludzie bywają podli zapominają o 1 piesku. Zastępują psa 1 drugim!

Avatar Myszkapl

17 lipca 2014, 20:48

@fluttershyey: Szczeniaków miał nie będzie - choć dużo ludzi bestialsko odbiera tę możliwość swym pupilom. Ale można go przytulić i pójść z nim na spacer (z laptopem na dwór jak najbardziej).

Avatar fluttershyey

17 lipca 2014, 20:51

@Myszkapl: Ciekawe bo przytulać komputera i po prostu brać go na spacer to uzależnienie -_-. Mhm znałam gościa co to robił brał kompa na dwór wszędzie. Jak się wkurzył na grę to połamał laptop 0.o!

Avatar Gniotek7

17 lipca 2014, 20:52

@Myszkapl: Sugerujesz że komputer jest lepszy od psa?

Avatar Myszkapl

17 lipca 2014, 20:54

@fluttershyey: A przytulenie to psa, czy kogoś bliskiego to nie uzależnienie? W końcu miłość, czy przyjaźń jest właśnie tym :)

Avatar Myszkapl

17 lipca 2014, 20:59

@Gniotek7: Nie, osobiście nie lubię psów, tak więc nie mogę powiedzieć, co jest lepsze.

Avatar
Rudy_Kruliczek

17 lipca 2014, 20:04

"(...) i totalnie zapominasz o poprzednim" Co za durnota!

Avatar oskare117

17 lipca 2014, 20:06

Bo to nie jest do końca śmieszna historia ale prawdziwa np. ludzie kupuja psa jako szcznie a kiedy sie znudzi lub podrosnie wywalaja na jezdnie uciekają .

Avatar
Rudy_Kruliczek

17 lipca 2014, 20:12

@oskare117: No i to jest właśnie głupota.
Jednak tutaj jest przedstawiona historia człowieka, który do końca dbał o swojego psa, a po jego śmierci o nim zapomniał.

Avatar Myszkapl

17 lipca 2014, 20:52

A czy naprawdę zapominasz swój stary sprzęt? Albo swoich bliskich którzy odeszli? To nie jest tak, że ich zapominasz, ale w końcu przestaje Cię to boleć, bo zajmujesz się czym innym, by zapełnić pustkę.

Avatar Lacoste

Edytowano - 17 lipca 2014, 20:07

Właściciel jeja.pl chyba mieszka w bajkowym świecie bo on podobnie jak kompa ma psa na prąd którego podczas burzy trzeba wyłączać z kontaktu bo może w niego przypie**olić piorun...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Deal życia

Nie znoszę kleszczy

Angielskie śmieszki

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka