Niestrudzone Niemcy wreszcie zwyciężają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Angielskie śmieszki
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2014, 12:13
Tyle śmierci przynieśli, a i tak przegrali... nie zginął nikt a zwyciężyli miażdżąco...
Odpisz
22 lipca 2014, 18:05
Ironia losu co nie?!
Odpisz
30 listopada 2016, 18:19
@lorax12: *spóźniony koment .-.* no sami się prosili o wpier**l ja myśleli że z tyloma krajami naraz w 1WŚ byli otoczenie chyba przez 2 czy 3 państwa I MYŚLELI ŻE WYGRAJĄ? a najlepsza jest 2WŚ niemcy po przegranej 1WŚ walą przeszłość TERAZ SIĘ UDA XD
Odpisz
30 listopada 2016, 19:53
@Predator_PL: Cóż
Podczas II prawie im się udało
Gdyby nie doszło do paru błędów władaliby Europą
Odpisz
18 lipca 2014, 23:19
Niemieckie machiny są dobre, jednak nie wystarczająco. Siły militarne owszem są imponujące, lecz gdyby mój oddział miał przeprowadzić sabotaż, ich siły już byłyby bezbronne.
Odpisz
18 lipca 2014, 12:53
to sa brednie przeciez mundial wygrała Polska bo nie straciła żadnej bramki :D
Odpisz
18 lipca 2014, 16:56
@adas199915: A strzeliła jakąś ?
Odpisz
18 lipca 2014, 12:44
Nie rozumiem
Odpisz
18 lipca 2014, 13:30
Chodzi oto że szfaby zawsze przegrywaly ale teraz sie postarali i cos wygrali ;p
Odpisz
18 lipca 2014, 14:47
JA TEŹ PEWNIE DZIECI MAJNKRAFTA TO ROBIŁY
Odpisz
18 lipca 2014, 15:07
@sebastan: Weź się ogarnij i pisz bez capslocka. Bo jak tak piszesz to jakbyś sam był takim dzieckiem :@
Odpisz
18 lipca 2014, 17:21
To jakiś troll. ;d
Odpisz
18 lipca 2014, 12:30
Mina Messiego jak szedł po schodach po przegranej-bezcenna
Po prostu wyglądał jakby miał iść na stryczek... ;_;
Odpisz
18 lipca 2014, 12:17
Wygrali bo polski na mundialu nie było
Odpisz
18 lipca 2014, 12:16
Myślałem, że będą produkować samochody.
Odpisz
18 lipca 2014, 12:09
"Patrzyć bez zawiści, jak inni osiągają sukcesy, do których samemu się dąży, to wielkość..."
Odpisz
17 lipca 2014, 19:06
jest tu kilka niedokładności ale to mały pikuś więc i tak 5/5
Odpisz