Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 21:04
Drugie
Odpisz
20 grudnia 2014, 18:32
to drugie
Odpisz
21 listopada 2014, 19:44
To drugie ;)
Odpisz
20 lipca 2014, 09:15
A jeszcze lepiej urodzić się dobrym i pokonać swoja naturę stając się mega złym bossem XD
Odpisz
19 lipca 2014, 20:49
Pokonać złą naturę. Wtedy masz pewność, że w złych chwilach możesz się pozbierać i polegać na swej woli. Ludzie dobrzy są jak słabe drzewa, w chwilach prostych wiodą całkiem normalne życie, ale gdy przyjdzię zły okres są jak słabe trzciny. ---Ależ głębokie---
Odpisz
19 lipca 2014, 19:17
przezwyciężyć gadałem z tym smokiem w skyrimie :)
Odpisz
19 lipca 2014, 17:20
autor chyba używa internet explorer...
Odpisz
19 lipca 2014, 17:28
@diablo_piekla: Tego nie wiem, ale ta co dodała używa Opery.
A co, skąd takie stwierdzenie?
Odpisz
19 lipca 2014, 18:36
@Eiala: Czytając to odnoszę wrażenie że dla autora ten cytat jest nowy, jeżeli coś takiego jest dla niego nowe to zapewne dopiero się dowiedział o tej grze a explorer jest taki wolny że wiadomości przychodzą z kilkuletnim opóźnieniem.
Odpisz
19 lipca 2014, 16:12
Urodzić się dobrym... bo jak będziesz zły, a potem się przemienisz w dobrego to ciężko będzie odbudować zaufanie do ciebie :)
Odpisz
19 lipca 2014, 17:36
Ale jak ktoś się urodzi dobry, nie znaczy to że nie może być kiedyś zły jeśli coś mu się poprzewraca w głowie, a to jest gorsze bo jeśli człowiek będzie myślał że lepiej mu będzie się wiodło będąc złym niż kiedy był dobry to już do tego nie powróci.
Odpisz
19 lipca 2014, 18:05
@Filek: Nom... :) czyli na jedno wychodzi
Odpisz
19 lipca 2014, 18:34
1000 lat czekania na jednej górze żeby pomóc w pokonaniu zła nie wystarczy.
Odpisz
19 lipca 2014, 17:57
Czy tylko mi się zdaje, że ten smok robi sobie selfie?
Trudno powiedzieć, ale chyba lepsze jest to pierwsze.
Odpisz
19 lipca 2014, 17:52
To drugie, gdyż tylko wtedy da się zrozumieć wartość dobra i siłę zła.
Odpisz
17 lipca 2014, 21:31
pier.dolić to i być neutralnym jak Geralt:P
Odpisz
17 lipca 2014, 22:31
Ale i tak w wielkiej ,,bitwie nad mostem'' musiał porzucić neutralnośc :p
Odpisz
17 lipca 2014, 22:36
@Bilolus1: W innym wypadku zabili by go Nilgaardczycy. A poza tym Geralt zapewne wolał Królestwa Północy i do tego myślał, że Ciri przetrzymują ludzie z Nilfgaardu więc niechęć do nich rosła:D
Odpisz
19 lipca 2014, 17:50
@Bilolus1: I w walce ze Scoi'atel... i podczas rozwalenia Redańskich orłów... i poderżnięcia gardła czarodziejowi... i oszczędzenia Cahira... wszystko w przeciągu godziny. Neutralność dobra rzecz :)
Odpisz
19 lipca 2014, 17:14
Na zawsze pozostać złym kotem.
Odpisz
19 lipca 2014, 16:44
To drugie, ale wola musi być naprawdę silna.
Odpisz
19 lipca 2014, 16:17
to 2 tylko bez tej przemiany
Odpisz
19 lipca 2014, 16:02
pokonac
Odpisz