Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

4 maja 2024, 19:54

Ale jak im wyznasz miłość to cię odrzucą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar EpikName

5 maja 2024, 06:52

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: To masz cebulową

Avatar elementiro

5 maja 2024, 15:04

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: to, że ktoś jest samotny to nie znaczy, że chce kogokolwiek, tylko nadal chce kogoś kogo pokocha / z kim się dogada - prawdopodobnie nie byłaś w jego typie, może miał kogoś innego na oku, może z jakichś powodów uznał, że się wam nie ułoży, może ma zbyt wygórowane wymagania etc. - i to działa akurat dla obu płci.

Avatar MORELAp33

Edytowano - 4 maja 2024, 23:59

Tak niestety zostało ukształtowane społeczeństwo, utarło się że mężczyźni są silniejsi i nigdy nie potrzebują pomocy, a taki naprawdę jej potrzebujący jest wyszydzany. Do tego kobiety z jakiegoś powodu dużo łatwiej tworzą wokół siebie sieci znajomych, dużo łatwiej się poznają, ciekawiej spędzają czas. I to się utrzymuje nie tylko w wieku nastoletnim, porównajcie sobie ile jest gadających babć na klatkach schodowych a ile jest gadających dziadków. Kobietom łatwiej znaleźć partnera z powodu większego naturalnego uroku, łatwiej zawiązują znajomości, dużo dużo bardziej mogą liczyć na pomoc i jeszcze do tego większość z nich nie jest w stanie zrozumieć problemów mężczyzn, potrafią za to bardzo dobrze nimi manipulować. A tacy samotni mężczyźni najczęściej nawet nie mają dokąd się udać...

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

5 maja 2024, 13:23

@MORELAp33: Kwestia wychowania wśród kulturalnych schematów. Jak chłopakowi mówisz za każdym razem jak próbuje opowiadać o zainteresowaniach, że ma siedzieć cicho, a kiedy powiedzieć jaki ma problem, że jest miękka faja, a na dziewczynę trajkoczącą z innymi machasz ręką "bo to leży w ich naturze", to potem masz faceta który wcześniej pójdzie po sznur niż się uzewnętrzni czy poszuka pomocy, i kobitę łatwo nawiązującą znajomości i wyrażającą własne zdanie.
Jest to chore, bo obie płcie mają podobne potrzeby psychiczne i społeczne, i obecnie faceci gorzej na tym wychodzą, ale ciężko zmienić przyzwyczajenia społeczności, można najwyżej polepszać własne otoczenie - jeśli ma się szczęście

Avatar Zelka_Pl

4 maja 2024, 18:06

Ale i tak media i cały świat będą mówić że to kobiety mają gorzej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Frutti56

5 maja 2024, 12:26

@DHF1232: współczuje

Avatar Anantashesha

5 maja 2024, 13:04

@DHF1232: Współczuję

Avatar Tajdeus

3 maja 2024, 23:28

Dlaczego tylu chłopaków jest samotnych skoro wszystkie dziewczyny są zajęte? Aż taka nadwyżka chłopaków w liczbie przedstawicieli płci? 🤔

Avatar Anantashesha

4 maja 2024, 23:05

@Tajdeus: Nie wszystkie dziewczyny są zajęte, ale samotność to nie tylko brak partnera i wydaje mi się że kobiety częściej mają rozbudowane sieci znajomych.

Avatar Boberek00

4 maja 2024, 05:38

Avatar BencV

4 maja 2024, 18:02

@Boberek00: i nawet kiedy będę saaaaam

Avatar triad23

4 maja 2024, 18:12

@BencV: nie zmienię sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeę

Avatar EpikName

4 maja 2024, 20:16

@triad23: To nie mój świat

Avatar Anantashesha

4 maja 2024, 23:03

@EpikName: przede mną droga którą znaaaaaaaaam

Avatar Anantashesha

4 maja 2024, 23:01

Niezależnie od tego czy to nowe zjawisko czy jest tak od dawna, jest go ch*jowy stan i trzeba z nim walczyć.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2024, 21:29

Ej, mam ochotę mu zaśpiewać sto lat

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Crln_7

4 maja 2024, 22:11

nieeeeeeech

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2024, 22:13

@Crln_7: żyje nam!

Avatar Szpieg_z_Wenus

4 maja 2024, 18:43

Jest wśród wszystkich.

Avatar niggiddu

4 maja 2024, 18:17

Wmawiaj mi
Człowiek nie jest sam...

Avatar Katrina2712

4 maja 2024, 18:15

Tylko ja jestem szczęśliwa gdy jestem sama?

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 maja 2024, 18:08

smuteg

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2024, 23:54

Avatar Nikt_Niktowski

3 maja 2024, 21:26

Aż mi się przypomniała scena z "Jasia Fasoli" jak ten wysyłał sam sobie kartki tylko nie pamiętam czy na urodziny czy na Boże Narodzenie.

Avatar Sushimi

3 maja 2024, 22:46

@Nikt_Niktowski: chyba na boże narodzenie. Na urodziny zaprosił dwóch znajomych

Avatar Reichtangle

3 maja 2024, 21:26

Sami są sobie winni imo

Avatar Frutti56

3 maja 2024, 21:38

@Reichtangle: jak zwykle w twoim przypadku, dają czerwone ze mówienie prawdy

Avatar Polski_Ziemniok

3 maja 2024, 22:12

@Frutti56: a tutti jak zwykle zbiera zielone

Avatar Hacjul

4 maja 2024, 07:13

@Reichtangle: ciebie też to dotyczy

Avatar DHF1232

4 maja 2024, 22:19

@Reichtangle: Czym są sobie winni?

Avatar Oliwier256

3 maja 2024, 21:23

To dość smutne

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2024, 21:28

@Oliwier256: Chociaż ciastko uszczęśliwiło podniebienie i napełniło chwilowym spokojem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Nwm co ze mną nie tak

Należy się za piękne oczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Są wskazówki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka