Szkoły Lublinie są dziwne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2024, 15:09
ja pie....e ja mieszkam w lublinie
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2024, 19:53
Ejjjj, nieźle wykonane te fursuity.
Odpisz
9 maja 2024, 16:47
@Szpieg_z_Wenus: Pewnie były bardzo drogie
Odpisz
8 maja 2024, 10:01
Teraz tylko 2,1/5
Odpisz
5 maja 2024, 16:23
Czy jako absolwent liceum mogę się jeszcze zaciągnąć do podstawówki?
Odpisz
6 maja 2024, 19:00
@PanPiernik:
Odpisz
6 maja 2024, 21:11
@PanPiernik:
Odpisz
7 maja 2024, 12:49
@PanPiernik:
Odpisz
7 maja 2024, 12:50
@PanPiernik:
Odpisz
7 maja 2024, 12:51
@Zloty_bambus: podwójnie mu bonknąłeś
Odpisz
7 maja 2024, 13:02
@Czaderek07: double damage
Odpisz
8 maja 2024, 02:21
@Zloty_bambus:
Odpisz
7 maja 2024, 08:02
Zaraza
Odpisz
6 maja 2024, 18:38
Odpisz
6 maja 2024, 22:15
@Shadow277: przecież pyro jest furrasem
Odpisz
6 maja 2024, 22:24
@lubie_frytki_z_ketchupem: bruh to sytuacja jak z masterchefem, to że lgbt uważa go za geja nie oznacza że tak jest
Odpisz
6 maja 2024, 22:13
widac ze lublin
Odpisz
6 maja 2024, 21:18
Odpisz
6 maja 2024, 19:17
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2024, 14:46
takiej właśnie przyszłością chcą afropolanie
chcecie narażać siebie i swoje dzieci na coś takiego?
Odpisz
5 maja 2024, 14:50
tak
Odpisz
5 maja 2024, 14:57
@lubie_frytki_z_ketchupem: brat padł ofiarą lib-leftowskiej propagandzie f
Odpisz
5 maja 2024, 19:11
ty się chyba serio odtrollowujesz
Odpisz
5 maja 2024, 19:16
@Hacjul: ? nigdy nie byłam trolem
Odpisz
6 maja 2024, 19:03
@Hacjul: Zawsze była, jest i będzie trollówną.
Odpisz
6 maja 2024, 18:33
2,8 wiele tłumaczy
Odpisz
5 maja 2024, 21:25
Odpisz
5 maja 2024, 15:08
Petycja o zbombardowanie Lublina
|
|
\/
Odpisz
5 maja 2024, 15:20
jeden w górę głos, wystarczająco grzać silniki, ładować bomby
Odpisz
5 maja 2024, 15:21
@BlackSensey: W teorii 2 bo głos autora petycji też się liczy.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2024, 15:22
tak tak ale chodzi mi o konkretnie górę głosy. Co nie zmienia faktu że bombardujemy
Odpisz
7 maja 2024, 09:54
@BlackSensey: bruh jestem z lublina
Odpisz
7 maja 2024, 10:06
@Smerfastycznie_: trudno jest to poświęcenie na które jestem gotów
Odpisz
8 maja 2024, 11:13
@Smerfastycznie_: no i smerfastycznie
Odpisz
8 maja 2024, 14:10
@Zloty_bambus: smerfastycznie i podłoga
Odpisz