Reklama czego tam mieli, ta jedna, to sory, ale nie było to porządne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Taktycznie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mnie wolno
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2024, 02:54
Jurkowski grubasie kiedy short mistrza Motyla
Odpisz
15 maja 2024, 07:22
@Anantashesha: Hucz pryszczolcu kiedy dziennik internetowy
Odpisz
7 maja 2024, 17:00
Oni jeszcze są? Pamiętam ich szczyt
Odpisz
8 maja 2024, 10:31
@Cymbal: pół roku temu dali reklame jakiejs firmy samochodowej
Po pól roku przerwy
Ale tak to za bardzo nic nie wstawiają co najwyżej jakiegoś shorta
Odpisz
8 maja 2024, 11:07
@piotrkacz: wow, troszkę upadli, ale lepiej co pół roku coś niż co tydzień reklama jak u walaszka
Odpisz
8 maja 2024, 11:12
@Cymbal: well
To bylo gunwo moim zdaniem, nie przebrnąłem do konca
Odpisz
8 maja 2024, 11:14
@piotrkacz: ja tam ich od dawien dawna nie oglądam, chyba od momentu kiedy nagrywali te egipskie shorty
Odpisz
6 maja 2024, 13:28
Kolejny dzień czekania na Hitler vs Szatan
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2024, 13:35
@PanPiernik: przy tym obrazku co wyslaleś mialem dosłownie: "to już rok naszego 2-tygodniowego lockdownu"
Odpisz
7 maja 2024, 13:15
@PanPiernik: a to nie tak że seria niebo i piekło się skończyła?
Odpisz
8 maja 2024, 09:56
@PanPiernik: Kiedy będzie Freddy kontra Jason?
Odpisz
7 maja 2024, 12:23
Każdy kanał w końcu umiera, zwłaszcza te dobre.
Odpisz
6 maja 2024, 12:41
Ostatnie co dobre było to chyba poradnik dyktatora
Odpisz
6 maja 2024, 11:45
Skończyły się szablony
Odpisz