Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dafuqPL

31 sierpnia 2014, 16:33

skyrim logic zrób tone eliksirów i trucizn używaj tylko do leczenia i magii...

Avatar CEzikMaj

19 lipca 2014, 13:51

A później jest przeciążony jak spakuje kwiatka do ekwipunku.

Avatar mrklorens

18 lipca 2014, 18:04

to nie możliwe żeby gracz skyrima miał tyle eliksirów... chyba że jest łucznikiem

Avatar majki909

18 lipca 2014, 18:30

@mrklorens: Ja swoim wariorem też tyle miałem ale musiałem wywalić prawie wszystkie bo miejsca w plecaku zajmowały 3 set upy ciężkiej zbroi

Avatar Jejowicz

18 lipca 2014, 23:32

@mrklorens: Możliwe, możliwe. Wystarczy walczyć magią I bronią. Potrzeba zdrowia, potrzeba kondycji, potrzeba magii, potrzeba trucizn, potrzeba bonusów, potrzeba odporności. Oczywiście jeśli nie gra się na najniższym możliwym poziomie (mówię tu przynajmniej o czeladniku). Sam tyle noszę. I to się zużywa. W jednej porządnej jaskini można wytrąbić niemal połowę, a ponowne zebranie nie jest już takie łatwe.

Avatar mrklorens

19 lipca 2014, 06:26

@Jejowicz: oglądam yutubera który grał na legendarnym łucznikiem

Avatar Aracz

18 lipca 2014, 21:20

""Zachowam mikstury na później"
Zabrakło mu ich"

Avatar Mnich1

18 lipca 2014, 21:05

Za to jak już używasz to wszystkie od razu :( W skrajności w skrajność. Prawdziwe życie gracza.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 19:22

A połowa nie dla twego lvl'a D:

Avatar dahaka01

18 lipca 2014, 22:14

W jakiej grze potiony wymagają level'a?

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2014, 11:38

@dahaka01: Legend Online Polska T.T

Avatar iger3

18 lipca 2014, 18:43

Zawsze tak robię w grach, kolekcjonuję potionki, eliksirki etc. XD

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 18:39

znam ten ból.

Avatar bylejakbylegdzie

18 lipca 2014, 18:31

tak samo jest z apteczkami w stalkerze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Mało znany szczegół

Należy się za piękne oczy

Pozdrawiam świetliki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka