"Lepiej zachowam eliksiry na później..."
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Należy się za piękne oczy
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2014, 16:33
skyrim logic zrób tone eliksirów i trucizn używaj tylko do leczenia i magii...
Odpisz
19 lipca 2014, 13:51
A później jest przeciążony jak spakuje kwiatka do ekwipunku.
Odpisz
18 lipca 2014, 18:04
to nie możliwe żeby gracz skyrima miał tyle eliksirów... chyba że jest łucznikiem
Odpisz
18 lipca 2014, 18:30
@mrklorens: Ja swoim wariorem też tyle miałem ale musiałem wywalić prawie wszystkie bo miejsca w plecaku zajmowały 3 set upy ciężkiej zbroi
Odpisz
18 lipca 2014, 23:32
@mrklorens: Możliwe, możliwe. Wystarczy walczyć magią I bronią. Potrzeba zdrowia, potrzeba kondycji, potrzeba magii, potrzeba trucizn, potrzeba bonusów, potrzeba odporności. Oczywiście jeśli nie gra się na najniższym możliwym poziomie (mówię tu przynajmniej o czeladniku). Sam tyle noszę. I to się zużywa. W jednej porządnej jaskini można wytrąbić niemal połowę, a ponowne zebranie nie jest już takie łatwe.
Odpisz
19 lipca 2014, 06:26
@Jejowicz: oglądam yutubera który grał na legendarnym łucznikiem
Odpisz
18 lipca 2014, 21:20
""Zachowam mikstury na później"
Zabrakło mu ich"
Odpisz
18 lipca 2014, 21:05
Za to jak już używasz to wszystkie od razu :( W skrajności w skrajność. Prawdziwe życie gracza.
Odpisz
18 lipca 2014, 19:22
A połowa nie dla twego lvl'a D:
Odpisz
18 lipca 2014, 22:14
W jakiej grze potiony wymagają level'a?
Odpisz
19 lipca 2014, 11:38
@dahaka01: Legend Online Polska T.T
Odpisz
18 lipca 2014, 18:43
Zawsze tak robię w grach, kolekcjonuję potionki, eliksirki etc. XD
Odpisz
18 lipca 2014, 18:39
znam ten ból.
Odpisz
18 lipca 2014, 18:31
tak samo jest z apteczkami w stalkerze
Odpisz