Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2024, 11:56
jak to jest, że według ciemciembiorców każdy jest kowalem własnego losu, ale gdy upada ich wspaniały januszexpolbud to zawsze jest wina "tego złego rzondu"? 🤔
Odpisz
8 maja 2024, 22:59
No dokładnie xD
Rynek jest wolny jak nam jest dobrze, jak źle to wina rządu.
Odpisz
8 maja 2024, 19:57
Jeśli rząd niszczy moja rodzinę, firmę I zdrowie to co ja mam z tym zrobić? Też rageować jak gdy przegrywany jest mecz?
Odpisz
8 maja 2024, 20:16
@Obietnica_12: w sumie jak obalisz rząd to będzie jeszcze gorzej. anarchia jest zdecydowanie gorsza niż h..owa władza.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2024, 20:32
@mrak4: czasem trzeba, ale fakt. Nie mamy nikogo na miejsce rządu
Odpisz
8 maja 2024, 21:06
@mrak4: Ale autorowi chodzi o to że mamy ragequitowac czy się zachowywać jak kibole bo nie do końca ogarniam
Odpisz
8 maja 2024, 22:58
@Obietnica_12: No nie wiem, inaczej zagłosować?
Odpisz
8 maja 2024, 20:08
Z korupcją chcesz wygrać?
Odpisz
8 maja 2024, 01:43
Dlatego robię to sam
Odpisz
8 maja 2024, 08:15
@BlackSensey:
Odpisz