Najgorszy snajper na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Drewniany kominek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2017, 01:43
Mnie niby trafił, ale chyba naboje mu się skończyły...
Odpisz
23 lipca 2014, 20:13
prawda!-.-
Odpisz
23 lipca 2014, 00:32
brak kamo badziewna broń
Odpisz
22 lipca 2014, 21:44
Trafił rok starszego gościa, we mnie nie trafił. Kolesia znienawidziłam bo się we mnie zakochał tak bardzo że zaczął mnie prześladować.
Odpisz
22 lipca 2014, 16:43
Trafił we mnie i komputer
Odpisz
22 lipca 2014, 18:41
@kamo266: współczuje :/
Odpisz
22 lipca 2014, 18:37
czyżby? jednak trafia więc nie taki zły
Odpisz
22 lipca 2014, 16:19
Najgorszy ? A widziałeś kiedyś faceta po 50 który usiłuje zaruchać ? Nie? No właśnie :|
Odpisz
22 lipca 2014, 16:26
@jacek1s: http://www.obrazki.jeja.pl/98125,od-dzisiaj-jem-wiecej-masla.html - Coś mówiłeś?
Odpisz
22 lipca 2014, 16:34
Zastanawiałeś się dlaczego aż 3 razy ? xD
Odpisz
22 lipca 2014, 17:03
@jacek1s: Ee, nie?
Odpisz
22 lipca 2014, 17:06
No właśnie... Poza tym kilka latek mu to zajeło xD
Odpisz
22 lipca 2014, 16:14
Mnie jeszcze nie trafił... nie wiem czy się cieszyć czy płakać
Odpisz
22 lipca 2014, 16:16
Ciesz się ;p Mogło być gorzej, bo mógł tak jak to jest zawarte w obrazku ustrzelić Ciebie i jakąś...no niezbyt dobrą kandydatkę na dziewczynę ;p
Odpisz
22 lipca 2014, 16:16
Takiego ma zeza.
Odpisz