Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 09:27
@Konto usunięte: życzymy
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:55
Ziemia jest płaska
Odpisz
12 stycznia 2018, 16:52
*darcus approves*
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:41
Planuję zostać biologiem, życzcie mi szczęścia
Odpisz
23 sierpnia 2017, 07:29
na tej stronie mają być MEMY ale i tak komiks mi się podobał:)
Odpisz
21 lipca 2014, 14:05
Wiecie, że kreacjoniści twierdzą, że Ziemia ma 6k lat? Co więc z odnalezionymi dinozaurami? Wg nich to bóg podłożył kości, żeby wystawić na próbę naszą wiarę.
PS. Taka dygresja - Inna grupa twierdzi natomiast, że Ziemia jest płaska.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:07
@mikmas: Bo są dziwni.
Odpisz
21 lipca 2014, 18:25
@mikmas: I przez tych idiotów wszyscy chrześcijanie są tak postrzegani :-(.
Odpisz
21 lipca 2014, 18:51
@Maks2603: no ale jeszcze nie tak dawno temu wszyscy chrześćjanie myśleli że ziemia jest płaska w czasie gdy już starożytni grecy wiele lat temu wiedzieli że jest okrągła
Odpisz
21 lipca 2014, 22:24
@bylejakbylegdzie: to były tylko przypuszczenia a Grecy i tak byli wierzący
Odpisz
21 lipca 2014, 22:30
@bylejakbylegdzie: Ale to BYŁO.
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:12
@bylejakbylegdzie: Napisałeś to tak, jakby wszyscy starożytni i średniowieczni Grecy o tym wiedzieli, każdy mężczyzna, kobieta i dziecko, każdy mędrzec i idiota. Tak nie było. Wiedziała o tym grupa filozofów i ludzi tym zainteresowanych.
Chrześcijańska Europa również wiedziała o kulistości Ziemi w ten sposób. Wiedział o tym wąski krąg uczonych.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:07
Proszę nie robić pod tym obrazkiem religijnych shitstormów.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:28
@Sauron: his back (czy byłeś cały czas tylko mnie głosy znowu okłamały?)
Odpisz
26 lipca 2014, 15:44
@coloman: *He's back.
Odpisz
26 lipca 2014, 18:55
łot ewa
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2014, 13:08
Nauka wspaniała rzecz, szczególnie fizyka współczesna i kwantowa - Istnieją inne wymiary i wszechświaty, a wszystko jest tak skomplikowane że nikt nie jest w stanie tego ogarnąć - Spróbujcie wyobrazić sobie dziesięciowymiarową przestrzeń - Nie da się wyobrazić nawet czterowymiarowej bez sprowadzania jej do trójwymiarowej. Do tego względność czasu - A i z fizycznego punktu widzenia nie da się wytłumaczyć czemu pamiętamy przeszłość a czemu nie pamiętamy przyszłości choć jest ona tak samo realna - A właśnie tym co nas ogranicza są nasze mózgi niezdolne do pełnego postrzegania rzeczywistości - Dla sprostowania pole magnetyczne gwiazdy neutronowej nie rozerwało by cię, tylko wyrwało z ciebie żelazo i inne pierwiastki o własnościach magnetycznych (które stanowią mniejszość) - Współczesna Fizyka nie stoi w opozycji do magii i religii robi to tylko fizyka klasyczna bo jeśli fizyka klasyczna nie potrafi czegoś opisać uważa że tego nie ma i być nie może a jej prawa nie sprawdzają się choćby w świecie Kwantów
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2014, 17:48
A ja znam te wszystkie miejsca, a nie jestem naukowcem. JESTEM KOTEM! PRZYBYŁEM Z MIEJSCA W KTÓRYM SĄ WSZYSTKIE INFORMACJE ZDOBYTE PRZEZ NAUKOWCÓW! PRZYSWAJAM TĄ WIEDZĘ CODZIENNIE! TO MIEJSCE TO INTERNET!!!
Odpisz
21 lipca 2014, 14:43
Tak, niektórzy wiedzą więcej niż przeciętny człowiek.
A mają oni tyle dowodów by udowodnić ci że to na czym dotychczas opierało się twoje życie to nie prawda.
Ale oczywiście głupi człowiek nie zrozumie...
Odpisz
21 lipca 2014, 18:35
@Filek: Niestety, głupi ludzie będą niedowierzać wszystkiemu bo tak byli wychowani. Pomidor jest owocem ale nikt z nich nie uwierzy bo tak mówili. Wszystko co złe najlepiej zrzucić na naukowców. Np. na FB była informacja o jakimś wirusie, a ludzie zaczęli pisać że to na pewno naukowcy, ktoś pisał że naukowcy stworzyli HIVA.
Odpisz
22 lipca 2014, 13:58
@Maks2603: A marchewka to owoc, ślimak to ryba, a marmolad babcia nie umie zrobić bo marmolada jest z owoców egzotycznch!
Odpisz
21 lipca 2014, 14:32
Iluzjoniści, osoby posiadające "nadzwyczajne moce", są to osoby wykorzystujące, tylko i wyłącznie, głupotę ludzi.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:46
Tak samo jak politycy
Odpisz
21 lipca 2014, 14:49
Porównanie jak najbardziej poprawne.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:52
Wiesz może czy naukowcy to w większości ateiści?
Odpisz
21 lipca 2014, 14:54
Jesteś wierzący? Nie, jestem naukowcem.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:58
Jesteś naukowcem czy nie bo nie zrozumiałem ._.
I ja jestę nie wierzący...
Odpisz
21 lipca 2014, 15:01
Tak, wiem to, że ateistą jesteś. Podałem po prostu przykład wzięty z życia.
Nie, nie jestem naukowcem.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:04
Aaaa okey ._.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:21
wg.mnie na pewno istniał taki człowiek jak jezus i te wszystkie historie,ale to było dawno,a ktoś to po prostu zapisał w bibli i wyolbrzymił to troche,a teraz ludzie wierzą,że jezus nadal tu gdzieś lata w powietrzu.Chodze do kościoła i sie spowiadam,żeby nie było przykro moim rodzicom i znajomym (np.pogrzeb,ślub).nie wiem czy jestem chrześćjanem czy ateistą ,jak ktoś mi pomoże to zdiagnozować to będe mu wdzwięczny
Odpisz
21 lipca 2014, 15:24
@popek9001: Ja,nie mówię,że Jezus istnieć nie może,to jest człowiek,a to,że istniał kiedyś jakiś człowiek jest bardziej pewne niż jakiś bug.
Ale nie wierzę w to,że jest synem bożym i chodzi po wodzie.
Czy jesteś ateistą...hm...to zależy czy wierzysz w buga.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:56
@popek9001: myślę że najlepiej do ciebie pasuje określenie niepraktykujący chrześcijanin :P
Odpisz
21 lipca 2014, 18:53
iluzjoniści to nie oszuści tylko artyści robiąc te iluzje pokazują nie magię ale kreatywność odwagę i zręczność
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2014, 21:01
@bylejakbylegdzie: Z odwagą to przesada. Dobrze wyuczony trik, nie pozwala na żaden błąd. Wiem coś o tym.
Odpisz
22 lipca 2014, 00:06
@popek9001: minusy od ministrantów dostaje chyba,wyrażam swoją opinię (co prawda nie na temat obrazka,lecz komentarza)i zaraz ktoś jest przeciwko.
Odpisz
21 lipca 2014, 14:08
I dlatego chcę zostać fizykiem-by odkrywać, tworzyć postęp. For science!
Odpisz
21 lipca 2014, 14:16
@alfonsinio: Oj, obyś się nie rozczarował, twórco postępu.
Odpisz
21 lipca 2014, 17:17
@Omeg12: Na czym? Nie pragnę sławy, kasy ani nagród. Chcę tylko pomóc rozwinąć naukę, nic więcej.
Odpisz
21 lipca 2014, 17:42
@alfonsinio: Nie wiem jakie masz o tym wyobrażenie, więc może nie będziesz zaskoczony, zaznaczam tylko, że to dosyć skomplikowane zajęcie, środowisko naukowe potrafi być wredne jak cholera, a my nie żyjemy w najlepszym kraju. Takie sugestie od naukowego laika.
Odpisz
21 lipca 2014, 18:29
@Omeg12: Prawda, wszystko co piszesz jest prawdą. Dlatego też będę starał się o współpracę z zagranicznymi ośrodkami, a wyniki badań pokazywać zaufanym albo wszystkim, z wielkim rozgłosem.
A skomplikowanie? Cóż, wszystko co łatwe szybko mi się nudzi.
Odpisz
21 lipca 2014, 18:26
Pier*olić kreacjonistów (ciebie Maureen też), niech żyje nauka!
Odpisz
21 lipca 2014, 17:17
Zawsze byłem ciekawy co by się stało jakby współpracowały ze sobą tacy mistrzowie nauk jak Archimedesa, Einsteina, Leonardo da Vinci i Nicole Tesla. Wtedy przeskok byłby ogromny jakby dać im nieograniczoną liczbę czasu i zasobów !
Odpisz
21 lipca 2014, 16:08
Nigdy nie byłem dobry z WF'u
Odpisz