Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mafiax2006

8 maja 2024, 22:32

E no ale koszenie trawy jest zajebiste. Słońce, muzyczka, i ten zapach...

Avatar malinowy_kot

11 maja 2024, 17:16

@mafiax2006: weź to jeszcze zgrab, zrób w bele lub kostki, kurz się.
Ja wiem, chodzi o taką małą trawę, jak te bezrolne mieszczuchy mają, ale taka podwórkowa, to pikuś

Avatar Gh0st01

11 maja 2024, 18:10

@malinowy_kot: mówimy o trawie, nie o sianie (chłop pół z miasta, pół ze wsi)

Avatar mafiax2006

11 maja 2024, 21:52

@malinowy_kot: No to trzeba tak od razu mówić. Co prawda, jestem z miasta ale w wakacje często pomagałem dziadkom na roli i wiem ile to pracy

Avatar Anantashesha

11 maja 2024, 22:08

@mafiax2006: Ten zapach to dosłownie krzyk mordowanej trawy 😈

Avatar mafiax2006

11 maja 2024, 22:46

@Anantashesha: Uwielbiam zapach ich strachu :3

Avatar Anantashesha

11 maja 2024, 23:41

@mafiax2006: 😈

Avatar malinowy_kot

12 maja 2024, 07:39

@Gh0st01: To co na łąkach to też trawa przecież, sianem się staje dopiero po konserwacji

Avatar Gh0st01

12 maja 2024, 10:48

@malinowy_kot: racja racja, u mnie na długą trawę też się mówi siano, ale to może być regionalne

Avatar malinowy_kot

12 maja 2024, 15:31

@Gh0st01: Może być, tzn. u mnie też tak się mówi, ale koniec końców, to wciąż trawa do skoszenia

Avatar Crido

12 maja 2024, 00:27

Co wy chcecie od koszenia trawy? Nie ma nic lepszego niż koszenie działeczki w słoneczny weekend z zimnym piwem w ręku.

Avatar Anantashesha

11 maja 2024, 22:07

To nie koś. Każe ci ktoś?

Avatar Adix174

11 maja 2024, 22:07

No trochę to irytuje ale i tak mniej czasu zabiera niż przywożenie drewna i podkładanie do pieca bo zimno

Avatar Memex

11 maja 2024, 17:27

Pal licho trawę, zarobaczenie totalne

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2024, 17:26

"Trzeba" to kiedyś umrzeć - jak to lubię mówić ;)

Avatar Pekaj

9 maja 2024, 09:57

komary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka