Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

20 lipca 2014, 21:47

Czemu Brazylia maluje Afryke ?
Proszę o wytłumaczenie

Avatar Arhael

20 lipca 2014, 21:56

@volf360: to jest ameryka południowa a nie afryka

Avatar volf360

20 lipca 2014, 22:16

@Arhael: Ale i tak czemu maluje ten kontynent ?

Avatar eterno4

20 lipca 2014, 22:42

@volf360: A czy wiesz gdzie znajduję się brazylia ?

Avatar volf360

20 lipca 2014, 22:53

@eterno4: Nie

Avatar Jurek_Kiler

20 lipca 2014, 23:11

@volf360: Odpowiem, bo aż mi Ciebie szkoda.
To jest Ameryka Południowa, tam właśnie znajduje się Brazylia, która w powyższym komiksie zamalowuje zieloną farbą sąsiadujące państwo, mając nadzieję, że nikt nie zauważy, bo wszyscy skupiają się na krymie

Avatar volf360

20 lipca 2014, 23:35

@Jurek_Kiler: Dzięki :D

Avatar Kamil292

21 lipca 2014, 11:53

@Jurek_Kiler: Zamalowuje konkretnie Urugwaj

Avatar Jurek_Kiler

21 lipca 2014, 12:09

@Kamil292: Możliwe, nie powiem, że nie.

Avatar deadxp

12 marca 2015, 12:14

@Jurek_Kiler: Yup, to jest Urugwaj.

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 12:49

@volf360: nowy w internetach?

Avatar volf360

28 października 2017, 01:34

@volf360: Proszę o usunięcie bazowego komentarza, dziękuje

Avatar ufok1234

11 lutego 2018, 20:31

@volf360: sam usuń

Avatar volf360

11 lutego 2018, 22:33

@ufok1234: Nie mogę usunąć jeżeli ktoś mi już odpisał :P
Wtedy może tylko admin.
Poza tym napisałem to 4 lat temu kiedy ani trochę nie uważałem na geografi w gimnazjum

Avatar ufok1234

11 lutego 2018, 22:34

@volf360: a to nie byli jeszcze na przyrodzie?

Avatar volf360

12 lutego 2018, 00:41

@ufok1234: wtedy z przyrody dział z greografi całkowicie olałem bo tylko obniżył ocene a nie uniemożliwił zdanie.

Avatar Bilolus1

19 lipca 2014, 16:20

1 część obrazka prawie padłem ze śmiechu

Avatar Jurek_Kiler

20 lipca 2014, 00:20

@Bilolus1: no co, bardzo się starałem przy tłumaczeniu ;_;

Avatar Bilolus1

Edytowano - 20 lipca 2014, 11:36

@Jurek_Kiler: Nie , nie serio się śmiałem z tego . Mam dziwny humor ._. .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dobrze czasem się oderwać

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jeszcze jak

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka