Nie było ostrzeżenia, że będą piosenki!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktycznie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Z klasą się trzeba urodzić
Hobby dla faceta
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2024, 12:00
Każdy kto sra na musicale niech sobie obejrzy w operze wrocławskiej skrzypka na dachu
Odpisz
12 maja 2024, 01:33
Ja bardzo lubię "Mamma mia!", "Mamma mia Here we go again!" oraz niektóre filmy Disneya, zwłaszcza te stare
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2024, 23:07
*ja podczas oglądania Rocketmana*
Odpisz
11 maja 2024, 22:48
nie ma lepszego musicalu
Odpisz
11 maja 2024, 22:19
Bohater szablonu mógł by to potwierdzić
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2024, 13:32
musicale to mega cringe imo
Odpisz
11 maja 2024, 20:13
no to szkoda że na takie trafiłeś, mega polecam 'kabaret' (1972), wiem że stare ale naprawdę warto (coś ZUPEŁNIE innego od chociażby 'deszczowej piosenki', która no... jest dobra, ale śmierdzi formaliną)
Odpisz
11 maja 2024, 22:02
Zależy jak są zrobione piosenki. W musicalach typu Broadway (np. Hamilton, Six, Jesus Christ Superstar) naprawdę świetnie przedstawiają historię oraz emocje bohaterów, dzięki czemu lepiej można wczuć się w ten świat przedstawiony. Natomiast w niektórych bajkach piosenki są robione jako chamska ekspozycja i próba zrobienia hitowego przeboju np. "Wish", gdzie nie mają prawie sensu.
Odpisz
11 maja 2024, 20:20
Rel , jedynym musicalem jaki nie wywołuje u mnie żenady jest Hazbin Hotel , gdzie dodatkowo większość otoczenia(w serialu) wyśmiewa śpiewające postacie.
Odpisz
9 maja 2024, 17:44
Dosłownie ja kiedy oglądam musicale Starkida (Zarąbista fabuła)
Odpisz
9 maja 2024, 13:52
Nigdy nie oglądałem musicali ez?
Odpisz
9 maja 2024, 13:51
Jak ja nienawidzę musicali
Odpisz
9 maja 2024, 13:45
W musicalu jest muzyka?!
Odpisz