Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Murarzowa

13 maja 2024, 12:00

Każdy kto sra na musicale niech sobie obejrzy w operze wrocławskiej skrzypka na dachu

Avatar nightmare_fredbear

12 maja 2024, 01:33

Ja bardzo lubię "Mamma mia!", "Mamma mia Here we go again!" oraz niektóre filmy Disneya, zwłaszcza te stare

Avatar TakiOLogin

Edytowano - 11 maja 2024, 23:07

*ja podczas oglądania Rocketmana*

Avatar Knudson

11 maja 2024, 22:48

nie ma lepszego musicalu

Avatar Szymoneqgames

11 maja 2024, 22:19

Bohater szablonu mógł by to potwierdzić

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 maja 2024, 13:32

musicale to mega cringe imo

Avatar Agateex

11 maja 2024, 20:13

no to szkoda że na takie trafiłeś, mega polecam 'kabaret' (1972), wiem że stare ale naprawdę warto (coś ZUPEŁNIE innego od chociażby 'deszczowej piosenki', która no... jest dobra, ale śmierdzi formaliną)

Avatar MagJames

11 maja 2024, 22:02

Zależy jak są zrobione piosenki. W musicalach typu Broadway (np. Hamilton, Six, Jesus Christ Superstar) naprawdę świetnie przedstawiają historię oraz emocje bohaterów, dzięki czemu lepiej można wczuć się w ten świat przedstawiony. Natomiast w niektórych bajkach piosenki są robione jako chamska ekspozycja i próba zrobienia hitowego przeboju np. "Wish", gdzie nie mają prawie sensu.

Avatar Zloty_bambus

11 maja 2024, 20:20

Rel , jedynym musicalem jaki nie wywołuje u mnie żenady jest Hazbin Hotel , gdzie dodatkowo większość otoczenia(w serialu) wyśmiewa śpiewające postacie.

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2024, 17:44

Dosłownie ja kiedy oglądam musicale Starkida (Zarąbista fabuła)

Avatar
Gooddude

9 maja 2024, 13:52

Nigdy nie oglądałem musicali ez?

Avatar Drag_on

9 maja 2024, 13:51

Jak ja nienawidzę musicali

Avatar Dark43Hunter

9 maja 2024, 13:45

W musicalu jest muzyka?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taktycznie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niegrzeczny Oskarek

Z klasą się trzeba urodzić

Hobby dla faceta

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka