Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzczesciarzI

9 maja 2024, 15:09

So far, te matury są bardzo łatwe

Avatar SzczesciarzI

15 maja 2024, 15:33

@SzczesciarzI: mogłem tego nie mówić, mogłem tego k...a nie mówić

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2024, 17:17

ale bym tą panią cimcirimcim

Avatar Nikodem8378

9 maja 2024, 17:28

Avatar Denominativus

Edytowano - 9 maja 2024, 17:33

@Nikodem8378: Warto było?

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2024, 17:38

@Nikodem8378: no, I don't

Avatar Zloty_bambus

9 maja 2024, 21:08

Avatar Zloty_bambus

9 maja 2024, 21:09

komentarz obrazkowy

Avatar Czaderek07

9 maja 2024, 22:18

@Zloty_bambus: ty no to ten pierwszy moj jest towarzyszu szanowny

Avatar Zloty_bambus

9 maja 2024, 22:25

Avatar Czaderek07

9 maja 2024, 22:26

Avatar wiedeni

9 maja 2024, 14:47

Jeej serial Fallout!

Avatar Zloty_bambus

9 maja 2024, 21:11

@wiedeni: YIIIIPEEEE!!!

Avatar PuyoPuyo

Edytowano - 9 maja 2024, 15:26

Patrząc po tym jak brzydkie są modele postaci w Falloutach powinni zatrudnić do serialu jakiś brzydali z kartoflanymi ryjami

Avatar Denominativus

9 maja 2024, 21:03

@PuyoPuyo: No ten Mojżesz jakiśtam co gra brata Lucy nie jest zbyt przystojny. A ta babka bez oka wygląda prawie 1/1 jak model który można zrobić w Falloucie 4

Avatar Crln_7

Edytowano - 9 maja 2024, 17:08

Matura to bzdura. Powinien być próg MINIMUM 50% a nie 30%, byle jaki z..b wtedy szpanuje że ma maturtke.

Avatar Mikoro

9 maja 2024, 17:52

@Crln_7: Dla mojego znajomego z klasy nawet te 30% było za dużym poziomem i 2 razy nie zdał. Nie każdy może mieć mature :)

Avatar Crln_7

9 maja 2024, 18:01

@Mikoro: no właśnie? To tym bardziej podnieść próg.

Avatar Mikoro

10 maja 2024, 05:05

@Crln_7: gdyby nie te 30% nie zdałabym matematyki. Wszystkie inne wyniki miałam elegancko powyżej 70%. A matematyki nigdy nie lubiłam. Więc cieszyłam się jak udało mi się ją zdać. Chyba właśnie po to jest te 30%. Aby "uratować" ucznia w takich momentach. Możesz być świetnym humanistą, a dziadowym ścisłowcem. Także no

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Lekko nie będzie

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Damy radę

Dwa różne spojrzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka