Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

2 kwietnia 2019, 15:45

A dziś ma dużą szansę wylecieć z arsenalu, bo ok. 350k € tygodniowo to trochu za dużo

Avatar Adulin

17 kwietnia 2015, 14:44

Metoda na głoda

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 21:48

Tak trudno było napisać "Mesüt Özil" ?

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2014, 20:12

I kogo to obchodzi poza tymi dziećmi i pseudofanami? .-.

Avatar gonzal11

20 lipca 2014, 19:29

Raz oddał kase dla dzieci, wszyscy wariują. Ronaldo regularnie oddaje krew i opłaca operacje =gej, pedał, robi to dla sławy.

Avatar jordan431

20 lipca 2014, 19:39

@gonzal11: Ronaldo Ronaldo wszędzie o nim daj spokój obrazek jest o Ozilu

Avatar gonzal11

21 lipca 2014, 08:36

@gonzal11: Zminusowany za prawdę. Logika fanów messiego.

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2014, 18:26

To nazywa się Caritas :D

Avatar damianno2000

19 lipca 2014, 08:34

I tak ma w h*j kasy

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2014, 13:27

@damianno2000: to nie znaczy że ma nie dawać potrzebującym

Avatar damianno2000

19 lipca 2014, 18:43

wiem ze to dobry gest bo ta kasa jest rownie wielka dla niego

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2014, 18:45

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 19:53

To mój ulubiony piłkarz :D a tak poza tym to ten murzyn po lewej chyba Jerome Boateng rozwalił system xP

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 22:04

banany zobaczył :D

Avatar damianno2000

18 lipca 2014, 23:15

ty tez rozwalasz system

Avatar lelek

18 lipca 2014, 20:58

W wiadomościach mówili ,że 300,000 Euro

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 19:52

Brawo mój awatarze ;3

Avatar damianno2000

20 lipca 2014, 20:02

twój komentarz stracił sens

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2014, 20:03

@damianno2000: wiem , bo zmienilem. ale co z tego xd

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 19:39

A więc tak w dzisiejszych czasach Niemcy heilują:P

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 19:37

mina tego po lewej rozwala XDD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka