Mesut Ozil oddał pieniądze potrzebującym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2019, 15:45
A dziś ma dużą szansę wylecieć z arsenalu, bo ok. 350k € tygodniowo to trochu za dużo
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:44
Metoda na głoda
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:48
Tak trudno było napisać "Mesüt Özil" ?
Odpisz
20 lipca 2014, 20:12
I kogo to obchodzi poza tymi dziećmi i pseudofanami? .-.
Odpisz
20 lipca 2014, 19:29
Raz oddał kase dla dzieci, wszyscy wariują. Ronaldo regularnie oddaje krew i opłaca operacje =gej, pedał, robi to dla sławy.
Odpisz
20 lipca 2014, 19:39
@gonzal11: Ronaldo Ronaldo wszędzie o nim daj spokój obrazek jest o Ozilu
Odpisz
21 lipca 2014, 08:36
@gonzal11: Zminusowany za prawdę. Logika fanów messiego.
Odpisz
20 lipca 2014, 18:26
To nazywa się Caritas :D
Odpisz
19 lipca 2014, 08:34
I tak ma w h*j kasy
Odpisz
19 lipca 2014, 13:27
@damianno2000: to nie znaczy że ma nie dawać potrzebującym
Odpisz
19 lipca 2014, 18:43
wiem ze to dobry gest bo ta kasa jest rownie wielka dla niego
Odpisz
19 lipca 2014, 18:45
@damianno2000: noo
Odpisz
18 lipca 2014, 19:53
To mój ulubiony piłkarz :D a tak poza tym to ten murzyn po lewej chyba Jerome Boateng rozwalił system xP
Odpisz
18 lipca 2014, 22:04
banany zobaczył :D
Odpisz
18 lipca 2014, 23:15
ty tez rozwalasz system
Odpisz
18 lipca 2014, 20:58
W wiadomościach mówili ,że 300,000 Euro
Odpisz
18 lipca 2014, 19:52
Brawo mój awatarze ;3
Odpisz
20 lipca 2014, 20:02
twój komentarz stracił sens
Odpisz
20 lipca 2014, 20:03
@damianno2000: wiem , bo zmienilem. ale co z tego xd
Odpisz
18 lipca 2014, 19:39
A więc tak w dzisiejszych czasach Niemcy heilują:P
Odpisz
18 lipca 2014, 19:37
mina tego po lewej rozwala XDD
Odpisz