Nie udało mi się życie, zmarnowałem. Uciekłem od pierwszej, jedynej miłości. Potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham, mój syn, wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wychowywałem się w piekle małżeństwa moich rodziców! A myśl, że mój Sylwunio będzie tak nieszczęśliwy jak ja, łamie mi serce. Praca, która była moim powołaniem, okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność, którą sam sobie zgotowałem! Nikt i nic mnie już nie czeka! Nie widzę przed sobą przyszłości! Jestem w proszku! W rozsypce! Wypalony! Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem! I odpocząć! Odpocząć za wszelką cenę!
Komentarze
Odśwież12 maja 2024, 15:02
Odmień być
Odpisz
12 maja 2024, 15:05
@Boberek00: no weź się tato
Odpisz
16 maja 2024, 19:06
@BlackSensey: bo nie odmienisz
Odpisz
17 maja 2024, 11:56
@Pisiont_Groszy: daj spokój
Odpisz
23 grudnia 2025, 09:19
@kolkav5: i AM
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2024, 19:08
Nie udało mi się życie, zmarnowałem. Uciekłem od pierwszej, jedynej miłości. Potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham, mój syn, wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wychowywałem się w piekle małżeństwa moich rodziców! A myśl, że mój Sylwunio będzie tak nieszczęśliwy jak ja, łamie mi serce. Praca, która była moim powołaniem, okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność, którą sam sobie zgotowałem! Nikt i nic mnie już nie czeka! Nie widzę przed sobą przyszłości! Jestem w proszku! W rozsypce! Wypalony! Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem! I odpocząć! Odpocząć za wszelką cenę!
Odpisz
17 maja 2024, 14:46
@Anantashesha: Wszyscy jesteśmy Adasiem
Odpisz
17 maja 2024, 22:41
@BlackSensey: Wszyscy jesteśmy Chrystusami
Odpisz