Pamiętajcie, żeby mówić poprawnie - "wziąć"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Młodzi gniewni
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2024, 11:15
Mówimy brać - nie braść
Więc mówimy wziąć - nie wziąść
Odpisz
15 maja 2024, 08:35
I teraz nie wiem, czy ojciec to Trynkiewicz czy ten ojciec co rozpuszczonymi bachorami się zajmował
Odpisz
13 maja 2024, 13:35
włączać, wziąść, poszłem.
Odpisz
13 maja 2024, 13:37
@Nikt_Niktowski:
Odpisz
13 maja 2024, 13:40
@Nikt_Niktowski: ale włączać jest poprawnie..
Odpisz
13 maja 2024, 13:43
@SoulGuardian: włonczać
Odpisz
13 maja 2024, 13:43
@SoulGuardian:
Odpisz
13 maja 2024, 13:59
@Nikt_Niktowski: od siebie mogę jeszcze dorzucić "LUBIAŁAM"
Odpisz
13 maja 2024, 14:11
klasyk z podstawówki - wszejść
Odpisz
13 maja 2024, 14:12
@SoulGuardian: wyszłem
Odpisz
13 maja 2024, 14:40
@TrueStoryGuy:
Odpisz
14 maja 2024, 21:01
@TrueStoryGuy: ,,włączam włancznikiem, a czym mam włączać grabiami?!''
Ani mru mru
Odpisz
14 maja 2024, 21:01
@BUMPYSIA:
Odpisz
14 maja 2024, 21:07
@Nikodem8378: >:-[
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2024, 15:58
Ale tak szczerze, kto normalny tak mówi?(tz. ultra poprawną polszczyzną)
Odpisz