Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Za co ta premia
Tacy sami, a ściana między nami
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2014, 20:38
To by wyjaśniało taką inteligencję u Azjatów
Odpisz
19 lipca 2014, 20:45
@pater256: tylko pytanie dlaczego się nie rozwinęli bardziej
Odpisz
20 lipca 2014, 12:13
@coloman: Morze to przez nasz ekosystem?
Odpisz
20 lipca 2014, 18:17
@pater256: albo brak surowców, do produkcji maszyn
Odpisz
21 lipca 2014, 21:06
@coloman: Albo ich ciała nie były przystosowane do zwalczania chorób. A poza tym skąd pewność że do życia potrzebny jest tlen? Może dopiero słabsze pokolenie ewoluowało do możliwości oddychania tlenu a ,,starszyzna'' miała jakieś kombinezony i nie zdołali przekazać wiedzy walcząc o przetrwanie.
Odpisz
21 lipca 2014, 21:10
@gonzal11: cóż za mnogość teorii, dawno takiej nie widziałem (w internecie i na inteligentny temat)
Odpisz
3 kwietnia 2017, 09:57
@pater256: maja inteligencje odtworcza i ulepszajaca nie maja za grosz wynalazczej, jak nie ukradna pomyslu od amerykanow to sami nie wymysla, ktos widziak zeby chinczyk pasazerki samolot wymyslil i zeby inni nie bali sie nim latac i od nich kupowac ? no wiadomo ze nie bo sa tylko odtworczy
Odpisz
21 lipca 2014, 21:48
Fajne poczytałbym więcej na ten temat
Odpisz
22 lipca 2014, 08:42
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Ja czytałem lecz jest o tym samym tylko że rozszerzona wersja ;-) Nic więcej się nie dowiedziałem.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 09:52
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: azjaci to mieszanka szarakow i nas niestety, szaraki leca sobie w kolki na ziemi od 13500 lat porywajac i eksperymetujac na nas kiedy tylko chca, dlatego azjaci sa chudzi powykrzywiani nieproporcjonalni azjatki nie maja czym oddychac ani na czym siedziec wlasnie z tego powodu szarakowego, juz nie mowiac o gebach ktore niestety sa podobne do ich tatusiow szarakowych, gentycznie zniszczony wzrok maja takze po tatusiach okulary slepota itd i niestety z gwaltow mongolow na nas w 13 wieku mamy troche tych genow okularnikow i bezbiusciastyych, generalnie czarne brazowe oczy sa przyjezddne i nie wystepuja wsrod slowian, przewaznie brazowooczne laski sa szpetne w jakims tam stopniu okulary brak biustu bioder dlugie nosy, brak slowianskich blond wlosow itd, zespol downa pochodzi od szarakow i ich niekompatybilnych z nami genow, kiedys nazywano sprawy po imieniu ze ktos ma mongolizm i slusznie od mongolow dzisiaj zmienili zeby ludkowie sie nie domyslili,, szaraki sluza reptylom ksiezycowym ktore lataja ksiezycem tak tak ksiezyc lata a w zasadzie nim lataja, gwiezdne wojny sa wlasnie o ksiezycu planecie smierci, ze tez zaden ludek sie tego nie domyslil, reptyle chca nas wymienic na swoich azjatow glownie chinczykow i to sie dzieje wiecej na blogu hellenandchaos , rosjanie w polowie plus minus to azjaci gentyczni , w wawie mozna spotkac pelno chinek ktore o dziwo tylko po rusku gadaja
Odpisz
8 lutego 2015, 18:40
Plemię Dropa....A są jakieś dobre itemki?
Odpisz
22 lipca 2014, 16:07
to najlepsza teoria spiskowa jaka czytałem
Odpisz
29 lipca 2014, 11:55
@hydrant: *jaką
Odpisz
22 lipca 2014, 09:26
Szkoda, że to wszystko jest zmyślone.
Odpisz
22 lipca 2014, 07:36
Zwykły głupi obrazek i każdy już w to wierzy:O
Odpisz
21 lipca 2014, 22:37
I tak powstali Japończycy.
Odpisz
21 lipca 2014, 22:04
to wszystko wyjaśnia
Odpisz
21 lipca 2014, 21:58
Oczywiście. Ilekroć słyszymy o jakichś kosmitach, słyszymy również że wszystkie dowody zniknęły "w tajemniczych okolicznościach". Dlaczego? Bo to są bzdury...
Odpisz
21 lipca 2014, 21:30
,,Japonia''...
Odpisz
21 lipca 2014, 21:32
Chiny
Odpisz
21 lipca 2014, 21:25
"...dyski zniknęły w tajemniczych okolicznościach a później się obudziłem"
Odpisz
21 lipca 2014, 21:17
Tak, oczywiście
Odpisz
19 lipca 2014, 22:51
Czy ludzie muszą wieżyc w każde gowno w internecie
Odpisz
19 lipca 2014, 23:10
@damianno2000: Tak... "wieżyć"
Odpisz
20 lipca 2014, 11:31
@damianno2000: Wieżyć? To znaczy budować wieżę? :O
Odpisz
21 lipca 2014, 21:03
@damianno2000: Odpuszczę błąd ortograficzny, bo już pewnie o nim wiesz, ale odpowiem normalnie na twój komentarz. Wiara w takie przypadkowe fakty jest fajna, świat według internetów jest o wiele lepszy.
Odpisz
21 lipca 2014, 21:53
@amekninja555: raz sie człowiek pomyli i aferę robią
Odpisz
21 lipca 2014, 22:23
@damianno2000: "damjan"
Odpisz
21 lipca 2014, 22:28
@damianno2000: i tower you XD
Odpisz
22 lipca 2014, 10:32
@Kosmita123: ten błąd jest specjalnie
Odpisz
19 lipca 2014, 21:23
A mówi to losowy obrazek z internetu...
Odpisz