Ciekawostka: W Krakowie jest mało znane muzeum Bricks&Figs z największą kolekcją mini figurek w Europie i ponad 700 zestawami Lego.
Mają tam kilka perełek. Wartość kolekcji przebija 1.5 miliona złotych. A kolekcja należy do jednej osoby.
@rozwalgo: Pamiętam że świeżo po komunii w 4 klasie chciałem kupić ten zestaw, wtedy kosztował z 800 zł.
No teraz na pewno już go nie kupię xD.
Chociaż nigdy nie mów nigdy...
Ale często ...jowo jak dopiero po latach mozemy coś kupić, bo albo dana rzecz nie bedzie juz dostępna NIGDZIE albo jak juz bedzie to za ogromną ilość pieniedzy
jakbyś miał jakakolwiek świadomość to byś wiedział, że się nie da.
W szczególności dodatków do fh2.
Efektywnie z roku na rok jesteśmy coraz bliżej żeby to było swego rodzaju lost media.
*Meanwhile ja który teraz się śmieje bo zgarnąłem 2 zestawy z 3 sezonu Ninjago za 60 zł wraz z wieloma innymi klockami gdzieś w 2019(teraz są rozłożone przez mojego brata ale zbieram się do złożenia)*
Komentarze
Odśwież24 maja 2024, 13:20
J...ni scalperzy.
Odpisz
22 maja 2024, 22:39
LEGO dorosło wraz z klientami.
Odpisz
20 maja 2024, 09:53
Odpisz
20 maja 2024, 08:30
Ciekawostka: W Krakowie jest mało znane muzeum Bricks&Figs z największą kolekcją mini figurek w Europie i ponad 700 zestawami Lego.
Mają tam kilka perełek. Wartość kolekcji przebija 1.5 miliona złotych. A kolekcja należy do jednej osoby.
Odpisz
16 maja 2024, 09:29
😭
Odpisz
16 maja 2024, 10:21
@MemyLubieMemy: Mój bracie w Chrystusie, Minecraft jest sto razy tańszy
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2024, 10:24
@rozwalgo: Pamiętam że świeżo po komunii w 4 klasie chciałem kupić ten zestaw, wtedy kosztował z 800 zł.
No teraz na pewno już go nie kupię xD.
Chociaż nigdy nie mów nigdy...
Odpisz
16 maja 2024, 10:06
Z dobrych wieści to aktualnie o wiele więcej osób kupuje teraz zestawy po to żeby je potem sprzedać więc ceny raczej nie będą tak rosły
Odpisz
16 maja 2024, 09:02
Ale często ...jowo jak dopiero po latach mozemy coś kupić, bo albo dana rzecz nie bedzie juz dostępna NIGDZIE albo jak juz bedzie to za ogromną ilość pieniedzy
Odpisz
16 maja 2024, 09:04
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja i gry z serii Forza horizon.
Zdobyłam komputer możliwy odpalić jedną z nich 2 miesiące po tym jak zniknęła na zawsze. I przez to już nigdy nie zagram w DLC.
Eh
Odpisz
16 maja 2024, 09:07
@Murarzowa: *Laughs in pirate*
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2024, 09:18
jakbyś miał jakakolwiek świadomość to byś wiedział, że się nie da.
W szczególności dodatków do fh2.
Efektywnie z roku na rok jesteśmy coraz bliżej żeby to było swego rodzaju lost media.
Odpisz
16 maja 2024, 09:12
*Meanwhile ja który teraz się śmieje bo zgarnąłem 2 zestawy z 3 sezonu Ninjago za 60 zł wraz z wieloma innymi klockami gdzieś w 2019(teraz są rozłożone przez mojego brata ale zbieram się do złożenia)*
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2024, 09:11
Nie inwestuj w złoto czy srebro, a w plastik.
Odpisz
16 maja 2024, 09:06
Kup replike.
Odpisz