Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hyena11

16 maja 2024, 21:13

A akcent jego brzmi jak kluchy w gębie.

Avatar hyena11

20 maja 2024, 15:36

@Sygryda: Złoto xd

Avatar illegalname

19 maja 2024, 21:00

fran*uski, hiszpański, włoski i rumuński należą do rodziny łacińskiej. angielski jest jeszcze połączeniem nordyckich i celtyckiego. to jest miks 4 rodzin językowych

Avatar polishplayer21

19 maja 2024, 22:30

@illegalname: Znaczy się technicznie dwóch. Ponad połowa pochodzi z łaciny i fra*cuskiego, czyli romańskiej (pomimo tego, iż łaciński technicznie do niej nie należy, to sprawiedliwość oddam w ten sposób). Druga część pochodzi z języków germańskich. Czy to bezpośrednio odziedziczone z pragermańskiego, czy to pośrednio z duńskiego (który jednak znajduje się w oddzielnej podrodzinie- północnej, gdy angielski jest w zachodniej)

Wpływy zaś celtyckie, czy to p, albo też q, są nieliczne i zwykłe dotyczące bardzo konkretnego słownictwa kultury, jak np. druid, bard, clan czy claymore.

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2024, 16:08

A boe of woe

Avatar Cymbal

16 maja 2024, 21:20

i jeszcze pisownia niezgadzająca sie z wymową queque, czy read-read-read

Avatar Neoneq

16 maja 2024, 21:25

@Cymbal: no generalnie oni tak czytają jak chcą a nie tak jak jest napisane

Avatar Cymbal

16 maja 2024, 21:27

@Neoneq: tak, a potem narzekają że non english is not speaking good english

Avatar WujekFoliarz

16 maja 2024, 23:02

@Cymbal: Każde "C" w "Pacific Ocean" wymawia się inaczej

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:05

@Cymbal: Kto konkretnie? Kto narzeka? Gdzie są ci ludzie?

Avatar Przemek572

19 maja 2024, 14:22

@Anantashesha: w krajach angielskojęzycznych, tak zgaduję

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:25

@Przemek572: Rozmawiałam z setkami anglojęzycznych osób i wśród nich nie było ani jednej która by narzekała na mój język. Za mała próbka?

Avatar Przemek572

19 maja 2024, 14:25

@Anantashesha: widocznie dobrze mówisz po angielsku

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:27

@Przemek572: To w czym problem? Jak ktoś źle mówi po angielsku i ktoś inny mu mówi że źle mówi po angielsku to mówi prawdę.

Avatar Przemek572

Edytowano - 19 maja 2024, 14:29

@Anantashesha: no i ktoś konstruktywnie powie, że źle mówi po angielsku, a kto inny po prostu będzie o to narzekać.

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:30

@Przemek572: W każdym języku są takie osoby, nie tylko w angielskim.

Avatar Przemek572

19 maja 2024, 14:31

@Anantashesha: nikt nie powiedział że nie

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:36

@Przemek572: To czemu narzekanie jest konkretnie na osoby anglojęzyczne?

Avatar Przemek572

Edytowano - 19 maja 2024, 14:37

@Anantashesha: a to nie wiem, pytaj opa. Ja napisałem bo brzmiałaś jakbyś sugerowała że nikt nigdy nie narzekał na zły angielski.

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:43

@Przemek572: No to pytam opa :)

Avatar Przemek572

Edytowano - 19 maja 2024, 14:44

@Cymbal: ktoś dzwoni, chyba do ciebie

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:45

@Cymbal: Dryn dryn

Avatar TwojMlody

19 maja 2024, 14:40

Ale język, który stworzyli i tak zdominował świat i wszyscy się go uczą

Avatar Crln_7

19 maja 2024, 14:36

Dla mnie liczy się tylko język polski, i każdy obcokrajowiec który tutaj mieszka powinien znać podstawowy nasz język.

Avatar Dark_Dante

19 maja 2024, 14:07

Przynajmniej jest to język nie tyle prosty, co po prostu prostacki, i stosunkowo łatwy do nauki dla wzajemnego zrozumienia.

Avatar Anantashesha

19 maja 2024, 14:07

Jejacy: "Martwy mem, było, wypi*rdalaj z tym"
Też Jejacy kiedy żart który powtarzało pokolenie ich pradziadków:

Avatar Waldemir50

16 maja 2024, 22:25

No ale przynajmniej jest ni ch*ja nie zrozumiały dla Słowian ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Avatar ty1an_yt

17 maja 2024, 09:46

@Waldemir50: Tak samo jak germańskie i spółka, więc mała rzecz

Avatar Konto_nieusuniete

16 maja 2024, 21:24

Za to po niecałym 1000 godzin praktyki mówisz lepiej niż 90% procent amerykanów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Dwa oblicza

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka