*patrzy nerwowo na palec*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2025, 09:10
Mam 2 jedną jak na obrazku
Odpisz
18 maja 2024, 20:11
ja mam na środkowym
Odpisz
19 sierpnia 2025, 09:09
@tigerman: ja też tak jakoś u podstawy
Odpisz
21 maja 2024, 08:37
No potwierdzam. Też mam
Odpisz
19 maja 2024, 19:09
To w ogóle istnieją ludzie bez blizn?
Odpisz
19 maja 2024, 16:52
*ja nie mam*
*sprawdzam*
*jednak mam*
-co kur*a?
Odpisz
19 maja 2024, 15:47
Jakimś cudem też ją mam?
Odpisz
19 maja 2024, 12:04
Ja mam, pamiatka po pierwszym samodzielnym rąbaniu drewna na zimę.
Odpisz
19 maja 2024, 01:35
Kobiety też mają, przynajmniej ja. Nie pamiętam od czego
Odpisz
19 maja 2024, 09:19
@rydwan123: też. Ciekawe z czego. Młotek trzymałam raz
Odpisz
19 maja 2024, 11:26
@rydwan123: @KittyQueen: wystarczy że kroicie nożem w prawej ręce i się skaleczycie xd
Odpisz
17 maja 2024, 16:28
czy to prawda, że każdy mężczyzna posiadający lewy palec wskazujący posiada paznokieć na lewym palcu wskazującym?
Odpisz
18 maja 2024, 20:50
@MasloPolskie: nie prawda
Odpisz
18 maja 2024, 21:59
@kaczka_jest_fajna: a to ciekawe
Odpisz
18 maja 2024, 21:44
ja mam, próbowałam zrobić kapodaster z kredki i coś poszło solidnie nie tak
Odpisz
17 maja 2024, 16:18
Ja mam na lewym kciuku
Odpisz
18 maja 2024, 21:38
@Striker07POZ: Również.
Odpisz
18 maja 2024, 21:22
mi się dobrze zagoiło i nie mam blizny ale za to mam na prawej dłoni
Odpisz
18 maja 2024, 21:19
Ja jestem kobietą i też mam XD
ale zdobyte podczas krojenia chleba, więc chyba nie jestem zbytnio zmaskulinizowana
Odpisz
18 maja 2024, 21:07
A i owszem. Brzeszczot do drewna, deska pękła od zbyt dużego nacisku i przejechałem sobie po palcu tak dobrze z 15 cm długości brzeszczota.
Odpisz
18 maja 2024, 20:21
Zły palec, zła ręka. Mam na środkowym prawej ręki.
Odpisz