Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

19 sierpnia 2025, 09:10

Mam 2 jedną jak na obrazku

Avatar tigerman

18 maja 2024, 20:11

ja mam na środkowym

Avatar Fajnykotel

19 sierpnia 2025, 09:09

@tigerman: ja też tak jakoś u podstawy

Avatar MrWurste

21 maja 2024, 08:37

No potwierdzam. Też mam

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

19 maja 2024, 19:09

To w ogóle istnieją ludzie bez blizn?

Avatar LipinPL

19 maja 2024, 16:52

*ja nie mam*
*sprawdzam*
*jednak mam*
-co kur*a?

Avatar BetonowyMur

19 maja 2024, 15:47

Jakimś cudem też ją mam?

Avatar Czaderek07

19 maja 2024, 12:04

Ja mam, pamiatka po pierwszym samodzielnym rąbaniu drewna na zimę.

Avatar rydwan123

19 maja 2024, 01:35

Kobiety też mają, przynajmniej ja. Nie pamiętam od czego

Avatar KittyQueen

19 maja 2024, 09:19

@rydwan123: też. Ciekawe z czego. Młotek trzymałam raz

Avatar Katrina2712

19 maja 2024, 11:26

@rydwan123: @KittyQueen: wystarczy że kroicie nożem w prawej ręce i się skaleczycie xd

Avatar MasloPolskie

17 maja 2024, 16:28

czy to prawda, że każdy mężczyzna posiadający lewy palec wskazujący posiada paznokieć na lewym palcu wskazującym?

Avatar kaczka_jest_fajna

18 maja 2024, 20:50

@MasloPolskie: nie prawda

Avatar MasloPolskie

18 maja 2024, 21:59

@kaczka_jest_fajna: a to ciekawe

Avatar Nazwa_exe

18 maja 2024, 21:44

ja mam, próbowałam zrobić kapodaster z kredki i coś poszło solidnie nie tak

Avatar Striker07POZ

17 maja 2024, 16:18

Ja mam na lewym kciuku

Avatar TrueStoryGuy

18 maja 2024, 21:38

@Striker07POZ: Również.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 maja 2024, 21:22

mi się dobrze zagoiło i nie mam blizny ale za to mam na prawej dłoni

Avatar Michalina2024

18 maja 2024, 21:19

Ja jestem kobietą i też mam XD
ale zdobyte podczas krojenia chleba, więc chyba nie jestem zbytnio zmaskulinizowana

Avatar Dark_Dante

18 maja 2024, 21:07

A i owszem. Brzeszczot do drewna, deska pękła od zbyt dużego nacisku i przejechałem sobie po palcu tak dobrze z 15 cm długości brzeszczota.

Avatar obeniksus

18 maja 2024, 20:21

Zły palec, zła ręka. Mam na środkowym prawej ręki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy
Tagi: #palec, #blizna

A, okej

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pozdrawiam świetliki

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka