Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MORELAp33

20 maja 2024, 23:26

Average Male Expierience

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2024, 00:09

@MORELAp33: Tak ci się tylko wydaje. To głównie problem ludzi przesiadujących w internecie w takich miejscach jak jeja czy Reddit, a nie jakiś globalny fenomen. Też myślałem, że tak jest, ale wyszedłem z bańki i się zdziwiłem.

Avatar Adix174

Edytowano - 21 maja 2024, 07:35

w sumie mi brak rozmowy nie przeszkadza , wystarczy mieć jakąś odskocznię (filmy ,gry,seriale ,jakieś inne zainteresowania...)

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2024, 14:17

@Adix174: Mi też nie przeszkadza. Mógłbym się zamknąć w pokoju na rok i bym przeżył, ale nadmierna izolacja to nie jest dobra rzecz.

Avatar HyenaCake

21 maja 2024, 13:25

Też tak miałem, ale kupiłem sobie spawarę i teraz świat nabrał barw

Avatar Tajdeus

Edytowano - 21 maja 2024, 07:40

Nic dziwnego że nikt nie pisze skoro laski nie odpowiadają.
A skoro chłopaki mają tak na co dzień to to chyba nic trudnego.

Avatar Kot_miolnir_

21 maja 2024, 06:44

Ja na jeja rel

Avatar kc_zolnierzyk

20 maja 2024, 21:12

piwo piwo piwo piwo

Avatar Gopostal

21 maja 2024, 01:04

@kc_zolnierzyk: Piwko tesco

Avatar Maly_modelarz15

20 maja 2024, 23:38

wydaje mi się że to dość świeży fenomen

Avatar DHF1232

20 maja 2024, 23:20

Nightmare for a woman and the usual for a man

Avatar Nikodem8378

20 maja 2024, 21:09

Avatar Boberek00

17 maja 2024, 22:43

Avatar Habiski

18 maja 2024, 13:17

@Boberek00: omg panie bobrze dzień dobry to zaszczyt

Avatar Boberek00

18 maja 2024, 20:10

@Habiski: cześć

Avatar Neoneq

18 maja 2024, 10:07

PIWO!

Avatar kreatywnylogin

18 maja 2024, 08:44

Zarąbiście

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2024, 03:21

Biegły w deifikacji dźwięku domofonu Pragnę pociągnąć za klamkę ale otworzyć nie ma komu Drzwi za sobą zamknę, bo chciałbym mieć do czego wracać Są różne drogi praca-chata i chata-praca

Avatar Konto_nieusuniete

18 maja 2024, 01:33

To jak z Brytyjczykami i słońcem; nie można tęsknić za czymś czego nigdy się nie doświadczyło

Avatar Ami_Gami4

18 maja 2024, 00:14

Rel

Avatar rozwalgo

18 maja 2024, 00:01

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Habiski
Dodane przez: Habiski

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

I po kłopocie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka