@MORELAp33: Tak ci się tylko wydaje. To głównie problem ludzi przesiadujących w internecie w takich miejscach jak jeja czy Reddit, a nie jakiś globalny fenomen. Też myślałem, że tak jest, ale wyszedłem z bańki i się zdziwiłem.
Biegły w deifikacji dźwięku domofonu Pragnę pociągnąć za klamkę ale otworzyć nie ma komu Drzwi za sobą zamknę, bo chciałbym mieć do czego wracać Są różne drogi praca-chata i chata-praca
Komentarze
Odśwież20 maja 2024, 23:26
Average Male Expierience
Odpisz
21 maja 2024, 00:09
@MORELAp33: Tak ci się tylko wydaje. To głównie problem ludzi przesiadujących w internecie w takich miejscach jak jeja czy Reddit, a nie jakiś globalny fenomen. Też myślałem, że tak jest, ale wyszedłem z bańki i się zdziwiłem.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2024, 07:35
w sumie mi brak rozmowy nie przeszkadza , wystarczy mieć jakąś odskocznię (filmy ,gry,seriale ,jakieś inne zainteresowania...)
Odpisz
21 maja 2024, 14:17
@Adix174: Mi też nie przeszkadza. Mógłbym się zamknąć w pokoju na rok i bym przeżył, ale nadmierna izolacja to nie jest dobra rzecz.
Odpisz
21 maja 2024, 13:25
Też tak miałem, ale kupiłem sobie spawarę i teraz świat nabrał barw
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2024, 07:40
Nic dziwnego że nikt nie pisze skoro laski nie odpowiadają.
A skoro chłopaki mają tak na co dzień to to chyba nic trudnego.
Odpisz
21 maja 2024, 06:44
Ja na jeja rel
Odpisz
20 maja 2024, 21:12
piwo piwo piwo piwo
Odpisz
21 maja 2024, 01:04
@kc_zolnierzyk: Piwko tesco
Odpisz
20 maja 2024, 23:38
wydaje mi się że to dość świeży fenomen
Odpisz
20 maja 2024, 23:20
Nightmare for a woman and the usual for a man
Odpisz
20 maja 2024, 21:09
Odpisz
17 maja 2024, 22:43
Odpisz
18 maja 2024, 13:17
@Boberek00: omg panie bobrze dzień dobry to zaszczyt
Odpisz
18 maja 2024, 20:10
@Habiski: cześć
Odpisz
18 maja 2024, 10:07
PIWO!
Odpisz
18 maja 2024, 08:44
Zarąbiście
Odpisz
18 maja 2024, 03:21
Biegły w deifikacji dźwięku domofonu Pragnę pociągnąć za klamkę ale otworzyć nie ma komu Drzwi za sobą zamknę, bo chciałbym mieć do czego wracać Są różne drogi praca-chata i chata-praca
Odpisz
18 maja 2024, 01:33
To jak z Brytyjczykami i słońcem; nie można tęsknić za czymś czego nigdy się nie doświadczyło
Odpisz
18 maja 2024, 00:14
Rel
Odpisz
18 maja 2024, 00:01
Rel
Odpisz