Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MORELAp33

20 maja 2024, 23:26

Average Male Expierience

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2024, 00:09

@MORELAp33: Tak ci się tylko wydaje. To głównie problem ludzi przesiadujących w internecie w takich miejscach jak jeja czy Reddit, a nie jakiś globalny fenomen. Też myślałem, że tak jest, ale wyszedłem z bańki i się zdziwiłem.

Avatar Adix174

Edytowano - 21 maja 2024, 07:35

w sumie mi brak rozmowy nie przeszkadza , wystarczy mieć jakąś odskocznię (filmy ,gry,seriale ,jakieś inne zainteresowania...)

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2024, 14:17

@Adix174: Mi też nie przeszkadza. Mógłbym się zamknąć w pokoju na rok i bym przeżył, ale nadmierna izolacja to nie jest dobra rzecz.

Avatar HyenaCake

21 maja 2024, 13:25

Też tak miałem, ale kupiłem sobie spawarę i teraz świat nabrał barw

Avatar Tajdeus

Edytowano - 21 maja 2024, 07:40

Nic dziwnego że nikt nie pisze skoro laski nie odpowiadają.
A skoro chłopaki mają tak na co dzień to to chyba nic trudnego.

Avatar Kot_miolnir_

21 maja 2024, 06:44

Ja na jeja rel

Avatar kc_zolnierzyk

20 maja 2024, 21:12

piwo piwo piwo piwo

Avatar Gopostal

21 maja 2024, 01:04

@kc_zolnierzyk: Piwko tesco

Avatar Maly_modelarz15

20 maja 2024, 23:38

wydaje mi się że to dość świeży fenomen

Avatar DHF1232

20 maja 2024, 23:20

Nightmare for a woman and the usual for a man

Avatar Nikodem8378

20 maja 2024, 21:09

Avatar Boberek00

17 maja 2024, 22:43

Avatar Habiski

18 maja 2024, 13:17

@Boberek00: omg panie bobrze dzień dobry to zaszczyt

Avatar Boberek00

18 maja 2024, 20:10

@Habiski: cześć

Avatar Neoneq

18 maja 2024, 10:07

PIWO!

Avatar kreatywnylogin

18 maja 2024, 08:44

Zarąbiście

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2024, 03:21

Biegły w deifikacji dźwięku domofonu Pragnę pociągnąć za klamkę ale otworzyć nie ma komu Drzwi za sobą zamknę, bo chciałbym mieć do czego wracać Są różne drogi praca-chata i chata-praca

Avatar Konto_nieusuniete

18 maja 2024, 01:33

To jak z Brytyjczykami i słońcem; nie można tęsknić za czymś czego nigdy się nie doświadczyło

Avatar Ami_Gami4

18 maja 2024, 00:14

Rel

Avatar rozwalgo

18 maja 2024, 00:01

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Habiski
Dodane przez: Habiski

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka