Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

22 maja 2024, 18:29

Myślę, że nie ma się o co spinać. Ludzie mówią, że to dziadostwo, bo jest słabym rebootem. Patrząc na bohaterów starego i nowego, nowe wersje wydają się być karykaturami starych. Tak nieprzypadkowo.
A, i nie dla pokolenia tik toka, my też to oglądaliśmy
I na zachodzie zanim wyszedł nowy sezon była dyskusja, czy za surowo ich nie oceniliśmy. Myślę, że też powinniśmy spojrzeć w to pod tym kontekstem

Avatar Hiholatek

Edytowano - 22 maja 2024, 16:48

Ja tak szybko napiszę, że Polska nawet nie otrzymała ostatniego sezonu starego Teen Titans:(

Avatar TeaGuy

22 maja 2024, 13:15

Ale się rozpisałem

Avatar TeaGuy

22 maja 2024, 13:09

I jeszcze jedno, bardzo polecam kreskówkę o nazwie ,,Kaijudo:Mistrzowie pojedynków" i zarąbistą kontynuacje serii ,,Kaijudo:Starcie mistrzów". To nadal jest moja ulubiona kreskówka którą od razu pokazałem młodszemu bratu gdy dorósł na tyle by ją zrozumiec

Avatar Talerz

18 maja 2024, 15:43

Fakt że istnieją osoby powyżej 10 roku życia które to nieironicznie lubią to moje roman empire

Avatar TeaGuy

Edytowano - 22 maja 2024, 13:05

@Talerz: ja zawsze byłek zkonfudowany(trdune słowo ale inne nie pasuje) bo niektóre odcinki były nieironicznoe zajebiste(patrz miniseria z specjalnym stylem graficzm oraz zajebistą muzyką) a inne to gówno którego kijem bym nie tykał bo szkoda kija. Znalazłem nazwę miniserii. Nazywa się ,,Night begins to shine" i oglądałem ją ze 3 razy. Edit, tekst piosenki jest bardziej płytki niż brodzik dla osesków więc polecam się wsłuchiwać bo straci swoją magię. Po prostu uznajcie że ma fajnąnute i tyle

Avatar TeaGuy

22 maja 2024, 13:04

Przyznam że najbardziej z nowszych tworów cartoona lubię Ok-Ko bo ma w miare przemyślanych boahterów, niby typowe schematowo odcinki ale zawsze dodające coś nowego i całkiem niezle zakończenie. W sumie podobnie jak Craig znad potoku ale to inna sprawa.

Avatar
Gooddude

18 maja 2024, 15:32

i tak Gumball najlepszy

Avatar Leszy

18 maja 2024, 15:35

Moim zdaniem chowder był lepszy ponieważ miał fajny oryginalny styl artystyczny i był bardziej absurdalny.
Plus jeszcze miał fajny temat o gotowaniu.
No i miał bardziej mocne żarty.

Avatar Adix174

22 maja 2024, 10:28

@Leszy: no bardziej mocne żarty bo powstał wcześniej

Avatar EpikName

18 maja 2024, 15:39

Avatar Nikt_Niktowski

18 maja 2024, 15:41

@EpikName: Gówniany reboot jednej z najbardziej lubianych kreskówek z Cartoon Network.

Avatar EpikName

Edytowano - 18 maja 2024, 15:45

@Nikt_Niktowski: Aha, teraz rozumiem

Avatar Natixon

22 maja 2024, 09:45

@Nikt_Niktowski: zrobili to specjalnie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

18 maja 2024, 15:26

Ja dalej czekam na kontynuacje starej wersji (nie doczekam sie F)

Avatar Leszy

18 maja 2024, 15:28

@BardzoOryginalnaNazwa: Żeby doczekać się starej wersji to carton network musiało by zatrudnić kompetentne osoby osoby oraz wydać więcej na produkcję.
A tak to robią gównianą kreskówkę bo gówniakom wiele do szczęścia nie trzeba bo nawet gówno obejrzą, a koszty tworzenia takiego chłamu we flashu są niskie i szybko go się robi.

Avatar Nikt_Niktowski

18 maja 2024, 15:27

Teen Titans GÓwno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

Deal życia

Totalnie

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka