Polował na pająka z miotaczem ognia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2020, 10:34
A to da sie inaczej?
Odpisz
17 maja 2016, 19:17
Wygląda trochę jak portal-gun.
Odpisz
17 lipca 2015, 20:09
Murica
Odpisz
23 lipca 2014, 21:53
Pewnie pająk przeżył...
Odpisz
21 lipca 2014, 12:09
Jakby nie można było gazetą...
Odpisz
22 lipca 2014, 22:51
@Kiyru: Z gazetą na pająka?! Tu trza super ulepszony mega miotacz płomieni w wersji extreme!
Odpisz
23 lipca 2014, 08:57
@PolskiKaktusPL: Mi zawsze wystarczała gazeta. Miotacz ognia trzymam na zombie.
Odpisz
23 lipca 2014, 10:42
@Kiyru: Ja tylko potrzebuje kapcia
Odpisz
23 lipca 2014, 11:52
@gosianka100: a ja taty :P
Odpisz
22 lipca 2014, 18:13
ten miotacz ognia przypomina nieco portalguna
Odpisz
22 lipca 2014, 21:14
@KingsMax: Mi bardziej przypomina Gravity gun z half life 2
Odpisz
22 lipca 2014, 20:46
Niezły ten miotacz :-o
Odpisz
21 lipca 2014, 13:21
Po co zabijać pająki?! Przecież one wyłapią muchy, a Tobie nic nie zrobią... (Chyba że mieszkasz w Australii.)
Odpisz
22 lipca 2014, 18:20
Kocham pająki też uważam je za pożyteczne. Masz 1+up
Odpisz
22 lipca 2014, 18:40
mam arachnofobię, nie umiem nawet wytłumaczyć, dlaczego boję się pająków :I
czuję się bezpieczna kiedy nie żyją.
Odpisz
22 lipca 2014, 18:47
@Griszka: Nie lepiej je złapać do szklanki i wynieść na dwór? Wyobraź sobie świat, w którym to my jesteśmy mali i łapiemy muchy w domach pająków a one nas zabijają bo się nas boją ;-;
Odpisz
22 lipca 2014, 19:42
kiedy widzę pająka to jestem tak przerażona, że zastygam w miejscu i krzyczę żeby ktoś go zabił :|
rozumiałabym te pająki w odwróconym świecie ;_;
Odpisz
22 lipca 2014, 19:43
Najpierw trzeba by było nie bać się do nich podejść.
Odpisz
22 lipca 2014, 19:56
@N_A_T_A_L_A: To zawołaj kogoś by go wyniósł.
Odpisz
22 lipca 2014, 18:48
Brawa dla tego pana, wie jak postępować z pająkami.
Odpisz
22 lipca 2014, 18:16
No... wkońcu właściwe zachowanie :D
Odpisz