Może gdyby nie WF w szkole, to zacząłbym ćwiczyć wcześniej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2024, 20:12
Najgorsze w takich siłowniach jest to, że jak ktoś się wstydzi ćwiczyć to na takiej nie będzie się czuł dobrze niestety
Odpisz
22 maja 2024, 00:08
@Monster_: Jak ktoś się wstydzi ćwiczyć, to na żadnej nie będzie ćwiczyć, oprócz własnej.
Odpisz
22 maja 2024, 09:37
@reedy7: potwierdzam z doświadczenia
Odpisz
22 maja 2024, 13:11
@Katrina2712: Przej...ne. Jak można się bać innych ludzi.
Odpisz
22 maja 2024, 19:05
@reedy7: Szczerze, lepiej bym się czuł w miejscu gdzie wszyscy ćwiczą i są skupieni na swoich sprawach, niż w miejscu publicznym gdzie nieraz się ludziom po prostu nudzi i komentują bez sensu albo się gapią...
Odpisz
22 maja 2024, 19:25
@reedy7: o dziwo jest to możliwe, ale jest strasznie przej...ne
Odpisz
22 maja 2024, 22:47
@Monster_: No nie mam na myśli siłowni na dworze, bo tam to i tak tylko kalistenike można uprawiać, ale jak ludzie się boją normalnych siłowni to jest to po prostu przej...ne.
Odpisz
21 maja 2024, 20:43
w siłowniach na świeżym powietrzu brakuje dachu.
Jak pada to nie poćwiczysz, jak słońce sprawi że tam jest powyżej 30 stopni to też nie poćwiczysz
Odpisz
22 maja 2024, 07:53
@Grewest: deszcz to darmowe chłodzenie . Biere!
Odpisz
22 maja 2024, 12:57
@Grewest: najlepiej jest jak są zlokalizowane pod drzewami i są usyfione tymi wszystkimi pyłkami, nie pyłkami i ptakami, a nikt tego nie serwisuje, przynajmniej jest tak u mnie w rodzinnej miejscowości
Odpisz
21 maja 2024, 23:22
Siłownie na zewnątrz są git ale jest jeden problem. Brak regulacji obciążenia.
Odpisz
22 maja 2024, 07:45
@Jadeja: music przytyć, żeby zwiększyć lub schudnąć, żeby zmniejszyć w czym problem?/s
Odpisz
22 maja 2024, 08:35
@ty1an_yt: No tak przecież jest prostsze wyjście można założyć plecak z kamieniami czy coś takiego i nie musisz tyć nie wiadomo ile.
Odpisz
21 maja 2024, 23:08
Szczęściarz
Odpisz
21 maja 2024, 20:46
Nie chcę być tucznikiem, ale jasny gwint, dlaczego ćwiczenia muszą być męczące.
Odpisz
21 maja 2024, 21:17
@Endev: Z tak samego oczywistego powodu dlaczego boli jak się uderzysz
Odpisz
21 maja 2024, 08:31
Też polecam darmowe siłownie na świeżym powietrzu.
Odpisz
20 maja 2024, 20:50
Siłownie są super, ale szkoda, że ludzie nie szanują bądź mają wywalone na stan
Odpisz