Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2024, 18:40
Jedno i drugie zajebiste, ale chyba jednak wolę kisiel, co nie zmienia faktu że budyń też jest świetny na popołudnia
Odpisz
22 maja 2024, 18:35
galaretka 🐱👤
Odpisz
23 maja 2024, 07:48
@Szpieg_z_Wenus: rel, ale kisiel też dobry bo mogę cie zjeść :3
Odpisz
22 maja 2024, 20:14
Budyń czekoladowy z wiśniami i wiórami czekoladowymi
Odpisz
22 maja 2024, 18:21
BUDYŃ
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2024, 17:09
Pudyń
Odpisz
22 maja 2024, 15:51
Kisiel smakuje jak żelatynowa sraka. Budyń smakuje jak gumowe ciepłe lody. Oczywiście, że budyń.
Odpisz
22 maja 2024, 15:41
Budyń!
Odpisz
20 maja 2024, 21:12
Busiel wolę
Odpisz
20 maja 2024, 21:27
@Nikodem8378: ja preferuję kidyń
Odpisz
20 maja 2024, 22:35
@Drag_on: katyń
Odpisz
20 maja 2024, 22:55
@Waldemir50: yh?!
Odpisz
22 maja 2024, 15:32
@Nikodem8378: to tylko koledze wspomnienia z woja wróciły,nie przejmuj się.
Odpisz
22 maja 2024, 15:12
Oba ...jowe ale z dwojga złego budyń
Odpisz
22 maja 2024, 15:09
Najlepiej oba naraz
Odpisz
22 maja 2024, 15:08
Tak
Odpisz
21 maja 2024, 07:36
Hej słodziaku
Odpisz
20 maja 2024, 21:08
Budzyń
Odpisz
20 maja 2024, 21:03
Galaretkę
Odpisz
20 maja 2024, 20:58
Pudyń
Odpisz