No dobra ale skoro mapa kończy się na usa i rosja zaczyna się od lewej
To jakim ch*jem płaskoziemcy dosłownie w chwilę zmieniają te kraje i przechodzą????
IDK, ich wymyślone mapy to spłaszczony globus z perspektywą na Grenlandię, gdzie wydaję im się, że brzegi antarktydy to granica dysku, totalnie pomijając istnienie baz badawczych, które wg. Nich byłyby poza dyskiem.
Bo według ich modelu Ziemia nie jest prostokątem jak mapa, tylko dyskiem. Najbardziej mnie bawi to, że słońce z jakiegoś powodu świeci tylko w bliskiej odległości, a dalej już nie, mimo że nie ma żadnej przeszkody. Jak ktoś ma mózg to zauważy w dwie sekundy, że w takiej sytuacji nie byłoby nocy.
Legendy głoszą że gdyby cwierkacz opowiadał swoje teorie nad grobem Magellana to jego przewracanie się w grobie wytworzyłoby siłę równą połowie siły obrotowej Ziemi
Komentarze
Odśwież21 maja 2024, 22:47
Przestańcie r*chać ten temat, bo jedyni ludzie, którzy wierzą w płaskość Ziemi to trolle i plemiona w izolacji
Odpisz
21 maja 2024, 22:55
@rumcajschr:
Odpisz
22 maja 2024, 00:00
@GHouste: Dobry argument aczkolwiek tylko ja mam prawo do dobrej zabawy, bo jestem KLAWY i EPICKI
Odpisz
24 maja 2024, 15:33
@rumcajschr: Tymczasem ty IRL:
Odpisz
24 maja 2024, 16:11
@Anantashesha: Nie jestem tobą
Odpisz
24 maja 2024, 16:17
@rumcajschr: To prawda, nie jesteś femchadem
Odpisz
24 maja 2024, 16:23
@Anantashesha: Jak już to wyglądasz tak:
Odpisz
24 maja 2024, 16:39
@rumcajschr: Dobry żart, uśmiałam się xD
Odpisz
24 maja 2024, 15:31
Zamiast Arystotelesa dałabym Eratostenesa. Arystoteles na swoje czasy był szurem totalnym i miał d*bilne opinie podobnie idi*tyczne co płaska ziemia.
Odpisz
21 maja 2024, 22:06
No dobra ale skoro mapa kończy się na usa i rosja zaczyna się od lewej
To jakim ch*jem płaskoziemcy dosłownie w chwilę zmieniają te kraje i przechodzą????
Odpisz
21 maja 2024, 22:20
Niewidzialny portal zbudowany przez żydów
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2024, 00:32
IDK, ich wymyślone mapy to spłaszczony globus z perspektywą na Grenlandię, gdzie wydaję im się, że brzegi antarktydy to granica dysku, totalnie pomijając istnienie baz badawczych, które wg. Nich byłyby poza dyskiem.
Odpisz
24 maja 2024, 15:17
Bo według ich modelu Ziemia nie jest prostokątem jak mapa, tylko dyskiem. Najbardziej mnie bawi to, że słońce z jakiegoś powodu świeci tylko w bliskiej odległości, a dalej już nie, mimo że nie ma żadnej przeszkody. Jak ktoś ma mózg to zauważy w dwie sekundy, że w takiej sytuacji nie byłoby nocy.
Odpisz
21 maja 2024, 22:17
Legendy głoszą że gdyby cwierkacz opowiadał swoje teorie nad grobem Magellana to jego przewracanie się w grobie wytworzyłoby siłę równą połowie siły obrotowej Ziemi
Odpisz
21 maja 2024, 22:07
*Taktyczny lis obserwator komentarzy*
Odpisz
21 maja 2024, 22:00
Summon CWIRRED
Odpisz