Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lordbaysel

22 maja 2024, 00:16

No nie wiem czy Hiszpania taka bogata, bezrobocie tam to dramat...
A co do Włoch, północ owszem, ale południe jest sporo biedniejsze

Avatar rumcajschr

22 maja 2024, 01:58

@lordbaysel: Północni Włosi mawiają: "Wszystko na południe od Rzymu to już Afryka"

Avatar Cymbal

23 maja 2024, 22:25

@lordbaysel: hiszpania ma też ocupados, a my narzekamy na nasze darmozjady

Avatar Cymbal

23 maja 2024, 22:25

ale przetrwali drugą wojnę,

Avatar thorin13

23 maja 2024, 20:12

Francja biednieje a Włochy (południe) od dawna są biedne

Avatar Konto_nieusuniete

21 maja 2024, 23:05

Portugalski to dosłownie skin do hiszpańskiego

Avatar nightmare_fredbear

21 maja 2024, 23:06

@Konto_nieusuniete: não podes dizê-lo

Avatar Destropped

21 maja 2024, 23:23

@Konto_nieusuniete: Me cago en tu puta madre"

Avatar nightmare_fredbear

21 maja 2024, 23:35

@Destropped: ni de coña

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2024, 08:06

@Konto_nieusuniete: przy pisaniu wygląda jak hiszpański, ale brzmi o wiele bardziej szeleszcząco

Avatar Konto_nieusuniete

22 maja 2024, 08:39

Nie sepleniący Hiszpanie?

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2024, 08:44

@Konto_nieusuniete: szczerze jak gadają to mi bardziej przypomina francuski aniżeli hiszpański

Avatar Konto_nieusuniete

22 maja 2024, 08:49

Hiszpanie-podludzie?

Avatar nightmare_fredbear

22 maja 2024, 14:07

bardziej szumiąco i nosowo

Avatar Memex

22 maja 2024, 08:37

Włochy nie brzmią bogato

Avatar sss96

22 maja 2024, 00:42

Hiszpania to nadal jest w kryzysie i Włochy też więc raczej trochę naciągany jest ten mem

Avatar Darwidx

Edytowano - 22 maja 2024, 00:17

W latach 1926-1974 (48 lat) Portugalia była dyktaturą, która niszczyła państwo w podobny sposób co komuna w Polsce 1945-1989 (44 lata), mimo tego, Portugalia wciąż była ogólnie bogatsza od Polski przed 1939, nie brała udziału w 2 wojnie światowej i miała dodatkowe 15 lat na odbudowę, a różnica w PKB per capita to tylko 5 955 $ (28 969 - 23 014).

Różnica między Portugalią, a Hiszpanią to skolei 5 071 $ (34 045 - 28 969)
Między Hiszpanią, a Włochami 5 535 $ (39 580 - 34 045)
Między Francją, a Włochami 7 779 $ (47 359 - 39 580)
Więc jak widać Polska pasuję do tej grupy jak kolejny klocek domina po Portugali, z tą różnicą, że wzrost Hiszpani i Portugali jest do siebię zbliżony, Francji i Włoch taki sam, a Polski 2 razy większy od Portugali, to sugeruję, że w przyszłości Portugalia i Włochy będą się opuszczać w tej grupie.

Do tego dochodzi seria problemów nie rozwiązanych podczas dyktatury jak np. Analfabetyzm, w Portugali wciąż jest spora grupa <3% nie potrafiących czytać, do tego dochodzi też większą grupa mająca z tym trudności.

Avatar Drag_on

21 maja 2024, 23:41

przynajmniej ładnie mają

Avatar Egirl

Edytowano - 21 maja 2024, 23:22

Grecja:

Avatar Ignisus

21 maja 2024, 23:09

Ładnie tam u nich
Ale w ŚDM było tam gorąco że hej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ziarenko traumy wyrosło

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Północne Węgry

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka