Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Binko2007

1 stycznia 2025, 22:12

TEN POINTS!!!!!!

Avatar dopefish

27 maja 2024, 20:53

Guranga!

Avatar BlackMorbius61

22 maja 2024, 23:14

nwm probowalem zagrac kiedys w pierwsze gta i ta gra jest taka k...a toporna

Avatar TheGreatcat

27 maja 2024, 16:07

@BlackMorbius61: O tak, ja kupiłem sobie emulator-konsolę (emuluje 30 retro konsol do ps1) do tego i gra się strasznie.

Avatar Smerfastycznie_

27 maja 2024, 19:27

@TheGreatcat: ambernica jakiegoś?

Avatar TheGreatcat

Edytowano - 27 maja 2024, 20:02

@Smerfastycznie_: Sprzęt z aliexpress z zestawem gier na gba, Nds, mame, ps1, i tuzin innych. Uniwersalna konsola choć sterowanie bywa różne w różnych emulatorach. Co zabawne ma wersje gry "exclusive" z opisami że nie powinny być wydawane poza japonią/chinami/usa XD

Avatar malinowy_kot

27 maja 2024, 17:15

Ja nie rozjeżdżałam, moim pierwszym gta było vice city, aczkolwiek wiekiem, to powinnam się zaliczać do grających.
Co poczniesz, gdy miało się słabego kompa, a rodzice nawet nie chcieli słyszeć o kupowaniu gier, neta też nie było (dopiero w 2009 założono)

Avatar Grayland

27 maja 2024, 17:11

Wspomnienia... Kiedyś to było.

Avatar Xol1mn3c_

27 maja 2024, 16:54

To już jest ponad 26 lat temu

Avatar Hacjul

22 maja 2024, 23:20

Gdzie są te NPC-ty

Avatar Gojira

23 maja 2024, 08:48

@Hacjul: pod kołami

Avatar Darwidx

22 maja 2024, 23:13

Bocie, nawet jeszcze nie miałem 20 urodzin, Jacka się pytasz ?

Avatar
R0LLER

22 maja 2024, 23:12

Nikt, bo 20 lat temu ludzie grali w San Andreas, ale boty jak widać są zacofane

Avatar Boberek00

22 maja 2024, 23:00

Lepsze pytanie kto tego nie robił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka