@Smerfastycznie_: Sprzęt z aliexpress z zestawem gier na gba, Nds, mame, ps1, i tuzin innych. Uniwersalna konsola choć sterowanie bywa różne w różnych emulatorach. Co zabawne ma wersje gry "exclusive" z opisami że nie powinny być wydawane poza japonią/chinami/usa XD
Ja nie rozjeżdżałam, moim pierwszym gta było vice city, aczkolwiek wiekiem, to powinnam się zaliczać do grających.
Co poczniesz, gdy miało się słabego kompa, a rodzice nawet nie chcieli słyszeć o kupowaniu gier, neta też nie było (dopiero w 2009 założono)
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2025, 22:12
TEN POINTS!!!!!!
Odpisz
27 maja 2024, 20:53
Guranga!
Odpisz
22 maja 2024, 23:14
nwm probowalem zagrac kiedys w pierwsze gta i ta gra jest taka k...a toporna
Odpisz
27 maja 2024, 16:07
@BlackMorbius61: O tak, ja kupiłem sobie emulator-konsolę (emuluje 30 retro konsol do ps1) do tego i gra się strasznie.
Odpisz
27 maja 2024, 19:27
@TheGreatcat: ambernica jakiegoś?
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2024, 20:02
@Smerfastycznie_: Sprzęt z aliexpress z zestawem gier na gba, Nds, mame, ps1, i tuzin innych. Uniwersalna konsola choć sterowanie bywa różne w różnych emulatorach. Co zabawne ma wersje gry "exclusive" z opisami że nie powinny być wydawane poza japonią/chinami/usa XD
Odpisz
27 maja 2024, 17:15
Ja nie rozjeżdżałam, moim pierwszym gta było vice city, aczkolwiek wiekiem, to powinnam się zaliczać do grających.
Co poczniesz, gdy miało się słabego kompa, a rodzice nawet nie chcieli słyszeć o kupowaniu gier, neta też nie było (dopiero w 2009 założono)
Odpisz
27 maja 2024, 17:11
Wspomnienia... Kiedyś to było.
Odpisz
27 maja 2024, 16:54
To już jest ponad 26 lat temu
Odpisz
22 maja 2024, 23:20
Gdzie są te NPC-ty
Odpisz
23 maja 2024, 08:48
@Hacjul: pod kołami
Odpisz
22 maja 2024, 23:13
Bocie, nawet jeszcze nie miałem 20 urodzin, Jacka się pytasz ?
Odpisz
22 maja 2024, 23:12
Nikt, bo 20 lat temu ludzie grali w San Andreas, ale boty jak widać są zacofane
Odpisz
22 maja 2024, 23:00
Lepsze pytanie kto tego nie robił
Odpisz