Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Binko2007

1 stycznia 2025, 22:12

TEN POINTS!!!!!!

Avatar dopefish

27 maja 2024, 20:53

Guranga!

Avatar BlackMorbius61

22 maja 2024, 23:14

nwm probowalem zagrac kiedys w pierwsze gta i ta gra jest taka k...a toporna

Avatar TheGreatcat

27 maja 2024, 16:07

@BlackMorbius61: O tak, ja kupiłem sobie emulator-konsolę (emuluje 30 retro konsol do ps1) do tego i gra się strasznie.

Avatar Smerfastycznie_

27 maja 2024, 19:27

@TheGreatcat: ambernica jakiegoś?

Avatar TheGreatcat

Edytowano - 27 maja 2024, 20:02

@Smerfastycznie_: Sprzęt z aliexpress z zestawem gier na gba, Nds, mame, ps1, i tuzin innych. Uniwersalna konsola choć sterowanie bywa różne w różnych emulatorach. Co zabawne ma wersje gry "exclusive" z opisami że nie powinny być wydawane poza japonią/chinami/usa XD

Avatar malinowy_kot

27 maja 2024, 17:15

Ja nie rozjeżdżałam, moim pierwszym gta było vice city, aczkolwiek wiekiem, to powinnam się zaliczać do grających.
Co poczniesz, gdy miało się słabego kompa, a rodzice nawet nie chcieli słyszeć o kupowaniu gier, neta też nie było (dopiero w 2009 założono)

Avatar Grayland

27 maja 2024, 17:11

Wspomnienia... Kiedyś to było.

Avatar Xol1mn3c_

27 maja 2024, 16:54

To już jest ponad 26 lat temu

Avatar Hacjul

22 maja 2024, 23:20

Gdzie są te NPC-ty

Avatar Gojira

23 maja 2024, 08:48

@Hacjul: pod kołami

Avatar Darwidx

22 maja 2024, 23:13

Bocie, nawet jeszcze nie miałem 20 urodzin, Jacka się pytasz ?

Avatar
R0LLER

22 maja 2024, 23:12

Nikt, bo 20 lat temu ludzie grali w San Andreas, ale boty jak widać są zacofane

Avatar Boberek00

22 maja 2024, 23:00

Lepsze pytanie kto tego nie robił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Przypałowo

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Totalnie

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka