Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2025, 22:12
TEN POINTS!!!!!!
Odpisz
27 maja 2024, 20:53
Guranga!
Odpisz
22 maja 2024, 23:14
nwm probowalem zagrac kiedys w pierwsze gta i ta gra jest taka k...a toporna
Odpisz
27 maja 2024, 16:07
@BlackMorbius61: O tak, ja kupiłem sobie emulator-konsolę (emuluje 30 retro konsol do ps1) do tego i gra się strasznie.
Odpisz
27 maja 2024, 19:27
@TheGreatcat: ambernica jakiegoś?
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2024, 20:02
@Smerfastycznie_: Sprzęt z aliexpress z zestawem gier na gba, Nds, mame, ps1, i tuzin innych. Uniwersalna konsola choć sterowanie bywa różne w różnych emulatorach. Co zabawne ma wersje gry "exclusive" z opisami że nie powinny być wydawane poza japonią/chinami/usa XD
Odpisz
27 maja 2024, 17:15
Ja nie rozjeżdżałam, moim pierwszym gta było vice city, aczkolwiek wiekiem, to powinnam się zaliczać do grających.
Co poczniesz, gdy miało się słabego kompa, a rodzice nawet nie chcieli słyszeć o kupowaniu gier, neta też nie było (dopiero w 2009 założono)
Odpisz
27 maja 2024, 17:11
Wspomnienia... Kiedyś to było.
Odpisz
27 maja 2024, 16:54
To już jest ponad 26 lat temu
Odpisz
22 maja 2024, 23:20
Gdzie są te NPC-ty
Odpisz
23 maja 2024, 08:48
@Hacjul: pod kołami
Odpisz
22 maja 2024, 23:13
Bocie, nawet jeszcze nie miałem 20 urodzin, Jacka się pytasz ?
Odpisz
22 maja 2024, 23:12
Nikt, bo 20 lat temu ludzie grali w San Andreas, ale boty jak widać są zacofane
Odpisz
22 maja 2024, 23:00
Lepsze pytanie kto tego nie robił
Odpisz