Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2024, 10:23
nie pije ani tego ani tego
tylko tymbarki z szklanych butelek i wróżbami na kapslach
Odpisz
27 maja 2024, 20:06
@StaryBubel: Które zawsze trafiają w dziesiątkę
Odpisz
23 maja 2024, 09:28
Piję energetyki jak muszę coś robić bo kofeina jest dobra na ADHD.
Polecam serdecznie
Odpisz
23 maja 2024, 11:34
@Murarzowa: przecież to tylko chyba wzmacnia ADHD
Odpisz
26 maja 2024, 09:32
@Nikodem8378: nie, kofeina w przypadku ADHD ma właściwie odwrotne działanie
Odpisz
26 maja 2024, 11:10
@Nikodem8378: Kofeina owszem pobudza ale jednocześnie podnosi poziomy dopaminy, a ADHD polega na tym, że masz wiecznie za mało dopaminy
Odpisz
26 maja 2024, 16:49
@Murarzowa: To sobie kup kofeinę w tabletkach, a nie pijesz ten syf.
Odpisz
26 maja 2024, 18:10
@reedy7: nie myślałam o tym zbytnio wsm
piję ten syf bo działa no i nie piję go jakoś super często
Odpisz
26 maja 2024, 19:28
@Murarzowa: Tabletki działają o wiele lepiej.
Odpisz
26 maja 2024, 19:49
@reedy7: próbuje jeśli mnie stać.
Z drugiej strony boję się, że gdy będą pod ręką to będę ich częściej używać
Odpisz
26 maja 2024, 19:58
@Murarzowa: 100 tabletek kosztuje 30zł. Jak się uzależnisz od kofeiny to zrób detoks na 2 tygodnie i od nowa.
Odpisz
26 maja 2024, 20:01
@reedy7: a dwa tygodnie to łatwo.
Odpisz
26 maja 2024, 20:38
@Murarzowa: Słyszałem, że pobudza tą część mózgu od kontroli reszty
Odpisz
26 maja 2024, 21:32
@Murarzowa: Ja kofeinę kupiłem prawie 2 lata temu i jeszcze kilka tabletek zostało.
Odpisz
26 maja 2024, 09:58
Meh
Herbatka lepsza
Odpisz
26 maja 2024, 11:07
@GramDaniel: No właśnie
Odpisz
23 maja 2024, 08:47
Tymczasem ja, który nie pije żadnego z tych napojów
Odpisz
23 maja 2024, 08:50
ja również
Odpisz
23 maja 2024, 11:27
Woda i herbata górą
Odpisz
23 maja 2024, 11:30
@EpikName: Dokładnie 💪
Odpisz
23 maja 2024, 15:12
@EpikName: sok też na podium
Odpisz
23 maja 2024, 08:43
Ja piję energetyki tylko i wyłącznie dla smaku
Odpisz
23 maja 2024, 08:43
@Nerius: smaku szvzyn z cukrem?
Odpisz
23 maja 2024, 08:44
@Neoneq: Zabronisz mu?
Odpisz
23 maja 2024, 08:47
@zx2001: nie
Odpisz
23 maja 2024, 08:49
@Neoneq: Piłeś kiedykolwiek energetyka, że stwierdzasz jaki ma smak czy popisujesz się wiedzą z memów?
Wiesz chyba, że już taka Coca Cola zawiera więcej cukru?
Odpisz
23 maja 2024, 08:50
@Nerius: piłem
i smakują jak szczyny z cukrem
Odpisz
23 maja 2024, 08:55
@Neoneq: I? Moja prywatna sprawa co piję i na co wydaję swoje pieniądze
Odpisz
23 maja 2024, 08:56
@Nerius: no tak
Co nie zmienia faktu że ja mogę pogardzać smakiem energoli
Odpisz
23 maja 2024, 08:59
@Nerius: chyba nie ma nikogo w wieku większym niż 12 lat który nigdy energetyka nie pił
Odpisz
23 maja 2024, 09:00
@Neoneq: Ja nigdy nie piłem, chyba że Mountain Dew (gazowane szczyny) się liczy.
Odpisz
23 maja 2024, 09:01
@zx2001: nie wiem jak to możliwe ale ok
Odpisz
23 maja 2024, 09:05
@Neoneq: Nie mówię że nie możesz pogardzać smakiem energoli, literalnie przyczepiłeś się mnie bo lubię coś czego ty nie lubisz
Odpisz
23 maja 2024, 09:19
@Nerius: gdzie przyczepiłem? Powiedziałem że źle smakują
Odpisz
23 maja 2024, 09:19
@Neoneq: Po prostu wiem jak bardzo jest to szkodliwe, tak samo jak kawa, alkohol i inne używki.
Odpisz
23 maja 2024, 09:28
@Neoneq: Moim zdaniem alkohol też źle smakuje i co z tego? Nie mówię komuś że pije szczyny które niszczą wątrobę
Odpisz
23 maja 2024, 09:28
@Nerius: piłeś kiedyś czy popisujesz się wiedzą z memów?
Odpisz
23 maja 2024, 09:31
@Neoneq: Piłem
Odpisz
23 maja 2024, 09:32
@Nerius: i tak się obrażasz jak ktoś stwierdzi że to co pijesz źle smakuje
Odpisz
23 maja 2024, 09:41
@Neoneq: To, że tobie nie smakuje nie oznacza, że smakuje jak gówno
Odpisz
23 maja 2024, 09:41
@Nerius: taka jest moja opinia którą mogę wyrazić
Odpisz
23 maja 2024, 09:46
@Nerius: ja też lubię smak energetykòw ake cukru mają tyle sahe samo co cola
Odpisz
23 maja 2024, 09:48
@Neoneq: Twoja opinia brzmiała bardziej jak stwierdzenie jakiegoś niezaprzeczalnego faktu że energetyki to szczyny z cukrem.
Odpisz
23 maja 2024, 09:49
@Nerius: że smakują jak szczyny z cukrem
Odpisz
23 maja 2024, 09:51
@ptasznik5: Na podstawie jakich danych stwierdzasz, że zawierają tyle samo cukru co cola?
Odpisz
23 maja 2024, 09:51
@Nerius: ja też + pomagają mi przetrwać na redukcji
Odpisz
23 maja 2024, 09:51
@Neoneq: Wiesz czym jest skrót myślowy?
Odpisz
23 maja 2024, 09:58
@Neoneq: ej a wiesz że napoje energetyczne maja różne smaki??????
Odpisz
23 maja 2024, 10:20
@stalamed: tak
Odpisz
23 maja 2024, 10:37
@Nerius: na podstawie danych z puszek obu napojów
W obu przypadkach jest to 11-12 gram cukru
Co prawda z pamięci to piszę ale no wątpię any to się w ostatnim czasie zmieniło
Odpisz
23 maja 2024, 10:42
@Nerius: żadne energole tylko woda mineralna
Odpisz
23 maja 2024, 11:56
@Neoneq: ja dopiero w wieku 18 lat wypiłem pierwszego
(nie nie miało to związku z żadną ustawą, po prostu nie wyrobiłem sobie zapotrzebowania na kofeinę)
Odpisz
23 maja 2024, 12:19
@Neoneq: to próbowałeś każdego że generalizujesz ich smak czy tak po prostu jesteś przekonany że smakują tak samo
Odpisz
23 maja 2024, 12:27
@stalamed: większość tak smakuje
Odpisz
23 maja 2024, 13:35
@Nerius: A powinieneś, alkochol to szczyny, które niszczą wątrobę i każdy alkocholik powinien być tego świadomy.
Odpisz
23 maja 2024, 10:42
Tymczasem alkohol
Odpisz