memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 maja 2024, 12:58
Byłem obok tego pałacu. Niech go wreszcie odmalują i wyremontują bo ściany usmarowane bazgrołami, porozwieszane ulotki a dookoła krzywe chodniki z kałużami wody
Odpisz
23 maja 2024, 21:06
Idealne oddanie stanu tego kraju.
24 maja 2024, 07:40
rel ten taras do góry jest tak pobrazgrany
26 maja 2024, 22:01
@Kot_miolnir_: nwm ja uwazam ze ma to swoj urok ale kazdy ma swoja opinie
24 maja 2024, 13:06
rel
23 maja 2024, 09:02
Oto jest spółka zło
24 maja 2024, 07:44
@rozwalgo: dundersztyca
24 maja 2024, 13:05
@rozwalgo: ja słyszałem jak byłem mały o to jest spółka zoo doktorasztyfta
24 maja 2024, 06:56
Dobre porównanie.
23 maja 2024, 23:34
Dr Trzaskowski Wylał headcraby do wisły
23 maja 2024, 08:44
Symbol radzieckiej dominacji postawiony, sowieci wracają do domu
23 maja 2024, 23:18
Gdyby tak jeszcze było, ale stwierdzili, że muszą trochę odpocząć i zostać jeszcze na jakiś czas.
23 maja 2024, 22:09
Poprawione
23 maja 2024, 22:36
@wiedeni: bylo prawdziwe do czasu budowy intraco
23 maja 2024, 22:20
Musieli czymś zaszpanować
23 maja 2024, 09:05
widok z pałacu kultury jest najlepszy w okolicy, bo nie widać z niego pałacu kultury
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 maja 2024, 12:58
Byłem obok tego pałacu. Niech go wreszcie odmalują i wyremontują bo ściany usmarowane bazgrołami, porozwieszane ulotki a dookoła krzywe chodniki z kałużami wody
Odpisz
23 maja 2024, 21:06
Idealne oddanie stanu tego kraju.
Odpisz
24 maja 2024, 07:40
rel ten taras do góry jest tak pobrazgrany
Odpisz
26 maja 2024, 22:01
@Kot_miolnir_: nwm ja uwazam ze ma to swoj urok ale kazdy ma swoja opinie
Odpisz
24 maja 2024, 13:06
rel
Odpisz
23 maja 2024, 09:02
Oto jest spółka zło
Odpisz
24 maja 2024, 07:44
@rozwalgo: dundersztyca
Odpisz
24 maja 2024, 13:05
@rozwalgo: ja słyszałem jak byłem mały o to jest spółka zoo doktorasztyfta
Odpisz
24 maja 2024, 06:56
Dobre porównanie.
Odpisz
23 maja 2024, 23:34
Dr Trzaskowski
Wylał headcraby do wisły
Odpisz
23 maja 2024, 08:44
Symbol radzieckiej dominacji postawiony, sowieci wracają do domu
Odpisz
23 maja 2024, 23:18
Gdyby tak jeszcze było, ale stwierdzili, że muszą trochę odpocząć i zostać jeszcze na jakiś czas.
Odpisz
23 maja 2024, 22:09
Poprawione
Odpisz
23 maja 2024, 22:36
@wiedeni: bylo prawdziwe do czasu budowy intraco
Odpisz
23 maja 2024, 22:20
Musieli czymś zaszpanować
Odpisz
23 maja 2024, 09:05
widok z pałacu kultury jest najlepszy w okolicy, bo nie widać z niego pałacu kultury
Odpisz