I się dziwią, czemu ludzie wybierają Linuxa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2025, 14:06
Windows 7 to ostatni dobry Windows.
Odpisz
28 maja 2024, 17:45
Uruchamiam sekundnik odmierzający czas do powstania third party programu blokującego te reklamy.
Odpisz
28 maja 2024, 22:53
@Dark_Dante: powstał jeszcze zanim zostały dodane
Odpisz
29 maja 2024, 07:42
@tigerman: nazwa?
Odpisz
29 maja 2024, 15:17
@KochamPiesely: poszukaj na r/pcmasterrace
Odpisz
24 maja 2024, 13:10
W sumie to i tak po W10 chciałem przejść na Debiana lub Ubuntu
Odpisz
28 maja 2024, 18:43
@Boberek00: Polecam minta, zawiera trochę więcej programów na start. Oraz siedzi na stabilniejszej odnodze ubuntu.
Ja planuję ostatnio przetestować open suse Tumbleweed.
Odpisz
24 maja 2024, 12:45
Czy ktoś oprócz piwniczaków ma Linuxa? Nikt nie spędza tyle czasu w piwnicy, żeby nauczyć się jak pobrać przeglądarkę na tym gównie
Odpisz
24 maja 2024, 12:49
@Konto_nieusuniete: Ale nie ma innego wyjścia, Windows będzie szpiegować, a Mac jest zbyt drogim rozwiązaniem. Linux to jedyne wyjście, nawet jeśli będziemy musieli obejść się smakiem niektórych rzeczy. Można też pobrać starsze systemy lub też zostać przy Dziesiątce ale Microsoft niedługo odetnie ją od prądu.
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2024, 12:54
@Konto_nieusuniete: ogółem Linuxy, zależnie od dystrybucji, ale w większości nie są skomplikowane w obsłudze
Problem jedynie może wystąpić jak będzie się chciało pograć w grę nie dostosowaną do danej wersji linuxa
Windows ma swoje przewagi, ale linux ma swoje - jednak nieprawdą jest, że linux jest trudny w obsłudze
Odpisz
24 maja 2024, 12:58
@piotrkacz: Po prostu niektórzy nie mogą uwierzyć, że Linux wyewoluował ze zlepku liter do mogącego konkurować z Windowsem systemu.
Odpisz
24 maja 2024, 13:01
@Papasmerf44: sam dopiero w tym roku zrobiłem sobie dualboota do W10
i osobiście lepiej korzysta mi się z Minta niż z W10
więc windows został mi tylko do tego jak raz na jakis czas będę chciał w coś pograć
Odpisz
24 maja 2024, 13:02
@piotrkacz: Muszę też takie coś zrobić tyle że z Xubuntu.
Odpisz
24 maja 2024, 13:03
@Konto_nieusuniete: Każdy właściciel Telefonu z androidem ma linuksa
Odpisz
24 maja 2024, 13:04
@Papasmerf44:
Odpisz
24 maja 2024, 13:04
@Boberek00: No wiadomo, ponieważ Android należy do rodziny Linux.
Odpisz
24 maja 2024, 13:05
@Konto_nieusuniete: Fajnie, że wysyłasz swoje zdjęcia.
Odpisz
24 maja 2024, 13:06
@Papasmerf44: pie....enie trzy po trzy
Jak masz coś do ukrycia to albo
Siedzisz w deepwebie
Masz CP na kompie
Albo inny zj...ny stuff na kompie którego teraz nie wymienię
W skrócie boisz się szpiegowania bo robisz coś nielegalnego, bo tak to byś miał wyj...ne
Odpisz
24 maja 2024, 13:06
@Konto_nieusuniete: powiem krótko, layout Linux Minta jest bardzo podobny do windowsowego
chociaż instalacja różnych programów nie jest jakaś super łatwa, to też nie jest jakaś super skomplikowana
Jednak dla osoby która się praktycznie nie zna na IT może być to za dużo
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2024, 13:06
@Papasmerf44: ta bo microsofta bardzo obchodzi twoje życie
na ciul sie tak boisz tego szpiegowania, jak i tak oni tylko to dadzą reklamodawcom [w których reklamy nie musisz klikać!!!!], a nie wyślą na ciebie zabójców na zlecenie żeby ci stali pod oknem XDDD
jak masz facebooka to i tak cie cukierberg szpieguje i sprzedaje twoje dane, to nic nie zmienia
Odpisz
24 maja 2024, 13:07
@Egirl: O tak, bo k...a jak ktoś nie chcę spyware'u na kompie, to znaczy, że coś nielegalnego robi.
Odpisz
24 maja 2024, 13:08
@Papasmerf44: bo normalny użytkownik ma wyj...ne w to, i k...a nie robi nic takiego żeby szpiegowanie było straszne?
"O nie Microsoft zobaczy że szukasz Minecraft premium for free, I wyślę amerykańskich ninja"
Odpisz
24 maja 2024, 13:11
@Egirl: Niewolnik systemu
Odpisz
24 maja 2024, 13:12
@Konto_nieusuniete: a ty latasz na wietrze jak chorągiewka
Odpisz
24 maja 2024, 13:12
@Egirl: Ale i tak w przyszłym roku przesiadam się na Linuxa, bo Microsoft zaczyna przesadzać.
Odpisz
24 maja 2024, 13:13
@Papasmerf44: jak nie chcesz spyware'u to nie pobieraj shady rzeczy i nie wchodź na dziwne strony, nie wiem używaj antywirusa albo coś XD
a jak sie boisz tego że aaaa wielka korporacja ma twoje dane to i tak jesteś nic nie znaczącym ziarnkiem piasku na wielkiej plaży
z egirl jak raz na ruski rok się zgodzę, jeśli boisz się szpiegowania bo "jak >>>>COŚ<<<< zrobię to będą wiedzieć" to wiele o świadczy o twojej osobie :)
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2024, 13:16
@Egirl: Ty uznajesz szpiegowanie za coś neutralnego
Ja wiem, że nic już nie mogę z tym zrobić, bo mają już moje dane
Odpisz
24 maja 2024, 13:20
@Konto_nieusuniete: najstraszniejsze co ci sie stanie to ci sie pokaże na stronie reklama o rzeczy co szukałeś, której i tak nie klikniesz
naprawde wielkiego korpo nie obchodzi twoje życie w żadnym większym stopniu niż wciśnięcie ci produktu
Odpisz
24 maja 2024, 13:27
@Konto_nieusuniete: Nawet jeżeli ktoś swawolnie traktuje swoje dane osobowe, to zauważcie że mało kto podaje wszystkiego o sobie. Ja nie znam twoich danych ani niczyich innych na jeja nie bez powodu. Ponadto problemem są WYCIEKI danych. Wyobraź sobie nagłą podwyżkę cen ubezpieczeń po wycieku baz z chorobami, branie kredytu w parabanku bo gdzieś dowód osobisty wyciekły, w ogóle podrabianie dowodów, wasze twarze przyklejone do ciała aktora p##no na stronach 18+, włamy do domów bo ktoś wstawił zdjęcie z widokiem w tle, całe mapowanie grup społecznych (nie wiem zachowań osób np. Homoseksualistów i Transpłciowych oraz wykorzystywanie przeciwko im), tego powinno się obawiać.
I żeby nie było, sam mam Windowsa, korzystam w wielu komercyjnych rozwiązań, więc pewnie wiele firm przechowuje moje dane
Odpisz
24 maja 2024, 13:39
@Koscioglow: Nie robię nic nielegalnego, nie przesadzaj.
Odpisz
24 maja 2024, 13:51
@Konto_nieusuniete: Twój dostawca internetu zbiera o tym informacje co wyszukiwałeś i trzyma je przez trzy miesiące i pewnie u Microsoft też to pewnie jest
Odpisz
25 maja 2024, 11:18
@Konto_nieusuniete: ja używam a przeglądarke sie pobiera tak:
Odpisz
28 maja 2024, 18:41
@Konto_nieusuniete: Linux i windows mają swoje "głupotki". Do głupotek windowsa człowiek się przyzwyczaił.
Przykładowo w windowsie niektóre rzeczy są porozrzucane do 3 różnych ustawień.
Odpisz
28 maja 2024, 22:50
@Grewest: największą głupotką windowsa są wymuszane aktualizacje
Odpisz
24 maja 2024, 13:02
Teraz tylko czekać na poziomke
Odpisz
24 maja 2024, 12:42
w windowsie 10 też były
Odpisz
24 maja 2024, 12:45
@MichalGo27: No wiem też, tylko jeszcze Microsoft wpadło na genialny pomysł, by dodać do swojego systemu spyware.
Odpisz
24 maja 2024, 12:48
@Papasmerf44: tylko reklamy są jak nie aktywujesz systemu
Odpisz