memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 maja 2024, 21:04
Dlaczego najwięksi z nas zawsze umierają najmłodziej ?
Odpisz
26 maja 2024, 06:57
@Darwidx: Bo to co dobre niestety kończy się szybko, a to co złe niestety się ciągnie.
26 maja 2024, 00:21
Nie tel. Jestem za stary.
25 maja 2024, 20:15
memento mori
25 maja 2024, 10:31
Na szczęście nie będziesz z tego faktu szczególnie niezadowolony (po prostu nie będziesz)
25 maja 2024, 01:56
Dlatego nie warto.
24 maja 2024, 22:17
Rel, mam tak codziennie
24 maja 2024, 21:26
Mam tak co wtorek
24 maja 2024, 21:38
@JaJestemZWami: Baba to seryjny samobójca
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 maja 2024, 21:04
Dlaczego najwięksi z nas zawsze umierają najmłodziej ?
Odpisz
26 maja 2024, 06:57
@Darwidx: Bo to co dobre niestety kończy się szybko, a to co złe niestety się ciągnie.
Odpisz
26 maja 2024, 00:21
Nie tel. Jestem za stary.
Odpisz
25 maja 2024, 20:15
memento mori
Odpisz
25 maja 2024, 10:31
Na szczęście nie będziesz z tego faktu szczególnie niezadowolony (po prostu nie będziesz)
Odpisz
25 maja 2024, 01:56
Dlatego nie warto.
Odpisz
24 maja 2024, 22:17
Rel, mam tak codziennie
Odpisz
24 maja 2024, 21:26
Mam tak co wtorek
Odpisz
24 maja 2024, 21:38
@JaJestemZWami: Baba to seryjny samobójca
Odpisz