Może to dlatego, że od lewej do prawej się czyta? Albo kwestia przyzwyczajenia?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2024, 10:07
Feministki powiedzą, że ten mem stereotypizuje kobiety.
Redpillowcy powiedzą, że fakt czytania tekstu kobiety jako pierwszy jest wyrazem uprzywilejowania kobiet.
Żyjemy w świecie skrajności.
Odpisz
28 maja 2024, 11:56
@niggiddu: a ja, jako OP tego mema, stworzyłem go tylko dla śmiechu
Odpisz
28 maja 2024, 12:21
@Jejak_nieznany: niestety każde stronnictwo nienawidzi czystego, nieskrępowanego humoru
Odpisz
28 maja 2024, 13:32
@niggiddu: Jesteś jedyną osobą, która zwróciła na to uwagę i napisała komentarz o tej tematyce.
Sio.
Odpisz
28 maja 2024, 13:31
Odpowiedź jest prosta. Różnorodność i kreatywność memów sprawia, że nigdy nie jesteś pewien, czy w danym szablonie mema nie zmodyfikowano standardowego napisu, więc zawsze sprawdzasz całość.
Odpisz
28 maja 2024, 11:29
Wyżej i po lewej.
Odpisz
28 maja 2024, 10:08
Odruch. Jeśli nie jesteś na przykład Arabem to tak czytasz.
Odpisz
26 maja 2024, 16:30
bo jest i jest wyżej
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2024, 13:09
Bo gdybym zawsze pomijał ten tekst to zaoszczędziłbym pół sekundy i bym zwariował od nadmiaru wolnego czasu
Odpisz
26 maja 2024, 13:59
@Waldemir50: No, tak dużo czasu to może doprowadzić człowieka do szaleństwa ;)
Odpisz
26 maja 2024, 13:00
Nie jeżeli czytasz dużo mang
Odpisz
26 maja 2024, 13:03
@ArthurMorgan: wtedy też czytasz tekst kobiety ale po tekście mężczyzny
Odpisz
26 maja 2024, 13:04
@ArthurMorgan: niekoniecznie bo jej tekst i tak jest wyżej to przeczytasz jej tekst jako pierwszy tak czy siak
Odpisz
26 maja 2024, 13:05
@CupOfWater: W takim razie to ze mną coś jest nie tak
Odpisz
26 maja 2024, 13:18
@ArthurMorgan: jeśli tekst jest wyżej to go się pierw czytaj
Odpisz
26 maja 2024, 13:20
@Egirl: Znaczy się wiem, że tak to działa
Wprowadziłem w błąd swoją wiadomością
Po prostu od mang mam nawyk czytania od prawej
Odpisz
26 maja 2024, 13:19
Chodzi o immersję podczas czytania mema
Odpisz