Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Letycja

2 czerwca 2024, 21:57

Pff, dla mnie supcio. Tak, jestem tą jedną osobą, która i tak gada do współpasażerów, plotkuje, rozlewa wino w butelce po lekach z torebki, dostaje zaproszenia na śluby i zjazdy, oraz lubi ją ta jedna/jeden zajebista (y) babcia/dziadek z meksyku, co leci do córki/syna/czwartej kuzynki 8 stopnia/niewidzianego od 40 lat szwagra. Nie potrzebne skreślić xd

Avatar Ja_Ocelot

30 maja 2024, 04:51

Przy takich siedzeniach w przypadku katastrofy przybranie pozycji bezpiecznej u osoby siedzącej tyłem do kierunku lotu prawdopodobnie nic by nie dało gdyż pewnie przy uderzeniu w ziemię przywaliłaby w swój fotel taką siłą że pewnie skręciłaby kark, zostałaby sparaliżowana albo doznałaby urazu mózgu. Poza tym włożenie głowy między czyjeś nogi też nie byłoby przyjemne

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

30 maja 2024, 15:26

@Ja_Ocelot: Powodzenia przy rozplątywaniu, jak kości długie jednej osoby wbiły się w drugą

Avatar Mijak

30 maja 2024, 13:54

Gorsze niż zwyczajnego siedzenia gdy podróżuje się samemu. Ale zdecydowanie lepsze gdy podróżuje się we czwórkę.

Avatar Anantashesha

30 maja 2024, 08:26

Po raz 69420: introwersja to nie to samo co fobia społeczna.

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2024, 14:46

W autobusach takie siedzenia istnieją od dawna

Avatar Egirl

29 maja 2024, 15:21

tylko w autobusie jesteś mąż kilka minut (bo tak jest tylko w miejskich) a w samolocie po kilka godzin

Avatar MORDOR1

29 maja 2024, 21:23

W pociągach też

Avatar rozwalgo

Edytowano - 30 maja 2024, 01:38

@MORDOR1: Tja, tylko że pociągi wymieniają pasażerów co parę minut, a samoloty nie

Avatar nightmare_fredbear

30 maja 2024, 01:31

Och nie, rozmawianie z ludźmi! Jeszcze kogoś się pozna i polubi! *dramatyczna poza* To straszne!

Avatar loginbeznazwy

29 maja 2024, 16:25

No ale wiadomo, kapitalizm to przecież najwspanialszy system na świecie...

Avatar TwojMlody

29 maja 2024, 23:59

@loginbeznazwy: Co w tym pomyśle kapitalistycznego?

Avatar Zbanowany_jejak

30 maja 2024, 00:37

@TwojMlody: więcej ludzi w jednym samolocie = więcej hajsu

Avatar loginbeznazwy

30 maja 2024, 00:49

@TwojMlody: Tak jak wyżej kolega już napisał, liczy się tylko zysk i dosłownie nic poza tym, zasady moralne nie obowiązują

Avatar TwojMlody

1 czerwca 2024, 20:46

@Zbanowany_jejak: Nie wydaje mi się, by dzięki temu pomysłowi więcej ludzi zmieściłoby się w samolocie

Avatar Papasmerf44

30 maja 2024, 00:02

O nie.

Avatar patryko1234

29 maja 2024, 23:07

Bruh to pociągi normalnie

Avatar reedy7

29 maja 2024, 22:28

I smyrać każdego po kolanach. Za małe to.

Avatar Myszkapl

29 maja 2024, 21:26

A w sumie czemu nie, może zrobić kapsuły leżące, więcej osób się zmieści i nogi od siedzenia nie bolą

Avatar Rotheee

29 maja 2024, 21:20

Nie zasnął bym w samolocie gdyby jakis typo na przeciwko mnie bez przerwy by sie na mnie gapił

Avatar Talerz

Edytowano - 29 maja 2024, 17:26

Ja tam mam wywalone, byleby zakazali zdejmowania butów pod karą śmierci

Avatar Cymbal

29 maja 2024, 16:40

najgorzej, że tak ciasno

Avatar CzerwonyPoniacz

29 maja 2024, 15:29

*dla osoby chorej psychicznie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Powodzenia

Nieuczciwa ocena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka