Zwłaszcza dla introwertyka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2024, 21:57
Pff, dla mnie supcio. Tak, jestem tą jedną osobą, która i tak gada do współpasażerów, plotkuje, rozlewa wino w butelce po lekach z torebki, dostaje zaproszenia na śluby i zjazdy, oraz lubi ją ta jedna/jeden zajebista (y) babcia/dziadek z meksyku, co leci do córki/syna/czwartej kuzynki 8 stopnia/niewidzianego od 40 lat szwagra. Nie potrzebne skreślić xd
Odpisz
30 maja 2024, 04:51
Przy takich siedzeniach w przypadku katastrofy przybranie pozycji bezpiecznej u osoby siedzącej tyłem do kierunku lotu prawdopodobnie nic by nie dało gdyż pewnie przy uderzeniu w ziemię przywaliłaby w swój fotel taką siłą że pewnie skręciłaby kark, zostałaby sparaliżowana albo doznałaby urazu mózgu. Poza tym włożenie głowy między czyjeś nogi też nie byłoby przyjemne
Odpisz
30 maja 2024, 15:26
@Ja_Ocelot: Powodzenia przy rozplątywaniu, jak kości długie jednej osoby wbiły się w drugą
Odpisz
30 maja 2024, 13:54
Gorsze niż zwyczajnego siedzenia gdy podróżuje się samemu. Ale zdecydowanie lepsze gdy podróżuje się we czwórkę.
Odpisz
30 maja 2024, 08:26
Po raz 69420: introwersja to nie to samo co fobia społeczna.
Odpisz
29 maja 2024, 14:46
W autobusach takie siedzenia istnieją od dawna
Odpisz
29 maja 2024, 15:21
tylko w autobusie jesteś mąż kilka minut (bo tak jest tylko w miejskich) a w samolocie po kilka godzin
Odpisz
29 maja 2024, 21:23
W pociągach też
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2024, 01:38
@MORDOR1: Tja, tylko że pociągi wymieniają pasażerów co parę minut, a samoloty nie
Odpisz
30 maja 2024, 01:31
Och nie, rozmawianie z ludźmi! Jeszcze kogoś się pozna i polubi! *dramatyczna poza* To straszne!
Odpisz
29 maja 2024, 16:25
No ale wiadomo, kapitalizm to przecież najwspanialszy system na świecie...
Odpisz
29 maja 2024, 23:59
@loginbeznazwy: Co w tym pomyśle kapitalistycznego?
Odpisz
30 maja 2024, 00:37
@TwojMlody: więcej ludzi w jednym samolocie = więcej hajsu
Odpisz
30 maja 2024, 00:49
@TwojMlody: Tak jak wyżej kolega już napisał, liczy się tylko zysk i dosłownie nic poza tym, zasady moralne nie obowiązują
Odpisz
1 czerwca 2024, 20:46
@Zbanowany_jejak: Nie wydaje mi się, by dzięki temu pomysłowi więcej ludzi zmieściłoby się w samolocie
Odpisz
30 maja 2024, 00:02
O nie.
Odpisz
29 maja 2024, 23:07
Bruh to pociągi normalnie
Odpisz
29 maja 2024, 22:28
I smyrać każdego po kolanach. Za małe to.
Odpisz
29 maja 2024, 21:26
A w sumie czemu nie, może zrobić kapsuły leżące, więcej osób się zmieści i nogi od siedzenia nie bolą
Odpisz
29 maja 2024, 21:20
Nie zasnął bym w samolocie gdyby jakis typo na przeciwko mnie bez przerwy by sie na mnie gapił
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 17:26
Ja tam mam wywalone, byleby zakazali zdejmowania butów pod karą śmierci
Odpisz
29 maja 2024, 16:40
najgorzej, że tak ciasno
Odpisz
29 maja 2024, 15:29
*dla osoby chorej psychicznie
Odpisz