Zwłaszcza dla introwertyka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Równi i równiejsi
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2024, 21:57
Pff, dla mnie supcio. Tak, jestem tą jedną osobą, która i tak gada do współpasażerów, plotkuje, rozlewa wino w butelce po lekach z torebki, dostaje zaproszenia na śluby i zjazdy, oraz lubi ją ta jedna/jeden zajebista (y) babcia/dziadek z meksyku, co leci do córki/syna/czwartej kuzynki 8 stopnia/niewidzianego od 40 lat szwagra. Nie potrzebne skreślić xd
Odpisz
30 maja 2024, 04:51
Przy takich siedzeniach w przypadku katastrofy przybranie pozycji bezpiecznej u osoby siedzącej tyłem do kierunku lotu prawdopodobnie nic by nie dało gdyż pewnie przy uderzeniu w ziemię przywaliłaby w swój fotel taką siłą że pewnie skręciłaby kark, zostałaby sparaliżowana albo doznałaby urazu mózgu. Poza tym włożenie głowy między czyjeś nogi też nie byłoby przyjemne
Odpisz
30 maja 2024, 15:26
@Ja_Ocelot: Powodzenia przy rozplątywaniu, jak kości długie jednej osoby wbiły się w drugą
Odpisz
30 maja 2024, 13:54
Gorsze niż zwyczajnego siedzenia gdy podróżuje się samemu. Ale zdecydowanie lepsze gdy podróżuje się we czwórkę.
Odpisz
30 maja 2024, 08:26
Po raz 69420: introwersja to nie to samo co fobia społeczna.
Odpisz
29 maja 2024, 14:46
W autobusach takie siedzenia istnieją od dawna
Odpisz
29 maja 2024, 15:21
tylko w autobusie jesteś mąż kilka minut (bo tak jest tylko w miejskich) a w samolocie po kilka godzin
Odpisz
29 maja 2024, 21:23
W pociągach też
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2024, 01:38
@MORDOR1: Tja, tylko że pociągi wymieniają pasażerów co parę minut, a samoloty nie
Odpisz
30 maja 2024, 01:31
Och nie, rozmawianie z ludźmi! Jeszcze kogoś się pozna i polubi! *dramatyczna poza* To straszne!
Odpisz
29 maja 2024, 16:25
No ale wiadomo, kapitalizm to przecież najwspanialszy system na świecie...
Odpisz
29 maja 2024, 23:59
@loginbeznazwy: Co w tym pomyśle kapitalistycznego?
Odpisz
30 maja 2024, 00:37
@TwojMlody: więcej ludzi w jednym samolocie = więcej hajsu
Odpisz
30 maja 2024, 00:49
@TwojMlody: Tak jak wyżej kolega już napisał, liczy się tylko zysk i dosłownie nic poza tym, zasady moralne nie obowiązują
Odpisz
1 czerwca 2024, 20:46
@Zbanowany_jejak: Nie wydaje mi się, by dzięki temu pomysłowi więcej ludzi zmieściłoby się w samolocie
Odpisz
30 maja 2024, 00:02
O nie.
Odpisz
29 maja 2024, 23:07
Bruh to pociągi normalnie
Odpisz
29 maja 2024, 22:28
I smyrać każdego po kolanach. Za małe to.
Odpisz
29 maja 2024, 21:26
A w sumie czemu nie, może zrobić kapsuły leżące, więcej osób się zmieści i nogi od siedzenia nie bolą
Odpisz
29 maja 2024, 21:20
Nie zasnął bym w samolocie gdyby jakis typo na przeciwko mnie bez przerwy by sie na mnie gapił
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 17:26
Ja tam mam wywalone, byleby zakazali zdejmowania butów pod karą śmierci
Odpisz
29 maja 2024, 16:40
najgorzej, że tak ciasno
Odpisz
29 maja 2024, 15:29
*dla osoby chorej psychicznie
Odpisz