Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2024, 10:05
Można usunąć "rozrywkowych" i wyjdzie to samo
Odpisz
30 maja 2024, 10:05
@DaveAfton: Gdyby nie było Telewizji Polskiej, to nic dobrego by w tym kraju nie powstało
Odpisz
30 maja 2024, 16:05
@DaveAfton: ,,Żeby Polska, żeby Polska, żeby Polska była Polską''
Odpisz
30 maja 2024, 17:18
@BUMPYSIA: ?
Odpisz
30 maja 2024, 19:51
@DaveAfton: Zgadzam się z tym co piszesz o Telewizji Polskiej, bo TVN jest holendersko-amerykańsko-polski
Odpisz
30 maja 2024, 20:20
@DaveAfton: No ale serio, co inne telewizje dobrego wyprodukowały? Polsat jeszcze ma Miodowe Lata (goated serial) i Kiepskich (nie gustuję ale dużo ludzi lubi). Tylko że większość polsatowych programów oscyluje między dnem a nightmare fuel. Z kolei TVN to chyba nigdy nic dobrego nie wyprodukował, najbliżej chyba byli z Milionerami, a to i tak słaby teleturniej (Hubert Urbański, ja pieprzę). Z kolei TVP poza serialami i filmami jeszcze z czasów komuny, które często są super, ma jeszcze takie rzeczy jak 1 z 10, Va Banque, Ranczo i tony seriali może nie jakichś świetnych, ale na pewno będących o poziom wyżej od tego szamba, które zazwyczaj oglądamy na innych stacjach. Tylko na TVP (a przynajmniej na TVP co roku, nie to co na innych kanałach) obejrzysz sobie Trylogię, Znachora, Krzyżaków i wszystkie inne tego typu filmy w każdą Wielkanoc, Boże Narodzenie, Boże Ciało, Wszystkich Świętych itp itd. Telewizja Polska zawsze transmituje wielkie imprezy typu Mundial, Euro, Olimpiada, mistrzostwa siatkarzy czy nawet (do niedawna) skoki narciarskie.
tl;dr cringe TVN, Polsat itp kontra CZADOWE TVP
Odpisz
30 maja 2024, 21:13
@DaveAfton: ostatnio oglądałem Krucjatę, w sumie bardzo dobrze im to wyszło. Akurat czasem potrafią dobry film/serial zrobić, to trzeba im przyznać
Odpisz
30 maja 2024, 19:25
Albo na "Magia nagości"...
Odpisz