memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 1 czerwca 2024, 11:23
Raczej kalibru ".22", a nie "22.", chyba to nie strzela 22 calowymi pociskami? Tylko na 0.22 LR, to bardziej prawdopodobne.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 15:25
Jakich niby obrotów? Tłumacz google nie zadziałał prawidłowo
29 maja 2024, 15:26
Pewnie chodziło o szybkostrzelność.
nwm podpytam mojego ziomala który tp tłumaczył xd
29 maja 2024, 15:28
białas pisze ze sugerował się tym Poza tym twierdzi że wiertarka się kręci xd
29 maja 2024, 16:04
Porównując do podanego dla przykładu pistoletu m3 powinno być napisane strzałów na minutę jeśli mem ma być całkowicie spolszczony. W sumie całkiem niska szybkostrzelność, możnaby zamiast wkrętarki użyć szlifierki kątowej
Edytowano - 29 maja 2024, 16:06
wydaje mi się że kumpel pochrzanił rounds per minute z revolutions per minute Z drugiej strony, wsm wiertarka się obraca xD
29 maja 2024, 16:09
Nic nie pochrzanił tylko wklepał w tłumacza
29 maja 2024, 16:11
perhaps, nwm mam go zwyzywać?
Edytowano - 29 maja 2024, 17:25
Ja już mam swoje nowiuśkie "wyzywajki", jedziemy OP'a "powyzywać", aby nauczył się dawać jakościowe tłumaczenia.
Edytowano - 29 maja 2024, 17:26
@Kaczkodon: niqqa ja jestem opem xD
29 maja 2024, 17:39
Aa To przyjamniej na biletach zaoszczędze Ale no nie wiem co teraz Nie wiedziałem że zjadę tak daleko
29 maja 2024, 18:02
@Kaczkodon: na swoją obronę mam to, że to nie ja tłumaczyłem xd
29 maja 2024, 19:13
Kamień z serca, no nic chowam widełki ja stosowną chwilę, jakby było info odnoście tłumacza, dzwoń.
1 czerwca 2024, 09:50
Przetłumaczył "rounds per minute" jako obroty na minutę po prostu xD
Edytowano - 1 czerwca 2024, 08:57
Dzisiaj biarę moją wiertarkę i robię z niej karabin
1 czerwca 2024, 08:52
Daj facetowi wiertarkę, a on zrobi z tego dosłownie wszystko
1 czerwca 2024, 08:03
Wydaje mi się, że było
29 maja 2024, 15:25
Zbyt dosłowne tłumaczenie...
Edytowano - 29 maja 2024, 15:26
@kiwi999999: uwielbiam obracać broń na strzelnicy
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 czerwca 2024, 11:23
Raczej kalibru ".22", a nie "22.", chyba to nie strzela 22 calowymi pociskami? Tylko na 0.22 LR, to bardziej prawdopodobne.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 15:25
Jakich niby obrotów? Tłumacz google nie zadziałał prawidłowo
Odpisz
29 maja 2024, 15:26
Pewnie chodziło o szybkostrzelność.
Odpisz
29 maja 2024, 15:26
nwm podpytam mojego ziomala który tp tłumaczył xd
Odpisz
29 maja 2024, 15:28
białas pisze ze sugerował się tym
Poza tym twierdzi że wiertarka się kręci xd
Odpisz
29 maja 2024, 16:04
Porównując do podanego dla przykładu pistoletu m3 powinno być napisane strzałów na minutę jeśli mem ma być całkowicie spolszczony. W sumie całkiem niska szybkostrzelność, możnaby zamiast wkrętarki użyć szlifierki kątowej
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 16:06
wydaje mi się że kumpel pochrzanił rounds per minute z revolutions per minute
Z drugiej strony, wsm wiertarka się obraca xD
Odpisz
29 maja 2024, 16:09
Nic nie pochrzanił tylko wklepał w tłumacza
Odpisz
29 maja 2024, 16:11
perhaps, nwm mam go zwyzywać?
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 17:25
Ja już mam swoje nowiuśkie "wyzywajki", jedziemy OP'a "powyzywać", aby nauczył się dawać jakościowe tłumaczenia.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 17:26
@Kaczkodon: niqqa ja jestem opem xD
Odpisz
29 maja 2024, 17:39
Aa
To przyjamniej na biletach zaoszczędze
Ale no nie wiem co teraz
Nie wiedziałem że zjadę tak daleko
Odpisz
29 maja 2024, 18:02
@Kaczkodon: na swoją obronę mam to, że to nie ja tłumaczyłem xd
Odpisz
29 maja 2024, 19:13
Kamień z serca, no nic chowam widełki ja stosowną chwilę, jakby było info odnoście tłumacza, dzwoń.
Odpisz
1 czerwca 2024, 09:50
Przetłumaczył "rounds per minute" jako obroty na minutę po prostu xD
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2024, 08:57
Dzisiaj biarę moją wiertarkę i robię z niej karabin
Odpisz
1 czerwca 2024, 08:52
Daj facetowi wiertarkę, a on zrobi z tego dosłownie wszystko
Odpisz
1 czerwca 2024, 08:03
Odpisz
29 maja 2024, 15:28
Wydaje mi się, że było
Odpisz
29 maja 2024, 15:25
Zbyt dosłowne tłumaczenie...
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2024, 15:26
@kiwi999999: uwielbiam obracać broń na strzelnicy
Odpisz