No, to chyba na plus
W końcu dobre żarcie w fast foodzie
Słoninka herbatka tylko z tymi frytkami autor odleciał
Olej rzepakowy jest tani i powszechny, a naprawdę w pytę by były na tłuszczu zwierzęcym
Jak w starym mcd kiedy te jedzenie jeszcze miało być faktycznie tanim dobrym posiłkiem przed po lub w trakcie pracy
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2024, 18:52
No, to chyba na plus
W końcu dobre żarcie w fast foodzie
Słoninka herbatka tylko z tymi frytkami autor odleciał
Olej rzepakowy jest tani i powszechny, a naprawdę w pytę by były na tłuszczu zwierzęcym
Jak w starym mcd kiedy te jedzenie jeszcze miało być faktycznie tanim dobrym posiłkiem przed po lub w trakcie pracy
Odpisz
2 czerwca 2024, 12:37
to jest chyba rebranding pod pretekstem opuszczenie rynku
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2024, 09:53
Szmacznie i Kropka?
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2024, 12:03
@Boberek00: O ile dobrze widzę pierwsze słowo, ta tak będzie "Wujek Wania". Ale sens zachowany względem nowej nazwy sieciówki.
Odpisz
30 maja 2024, 09:52
Balszaj Wania
Odpisz
30 maja 2024, 09:42
*towarzysz wania
Odpisz