Kiedyś jeszcze bym powiedział, że obowiązkowo Polsat na trzecim kanale, ale że dzisiaj coraz więcej osób nie kupuje kablówki tylko używa VOD, to ta magia trochę zanikła.
No i obowiązkowo taka biała serwetka na górze telewizora kineskopowego wciśniętego w meblościankę.
@Cymbal: Akurat u mnie piekarnik jest wyżej aby nie trzeba było się schylać, więc ścierka tam byłaby brzydka. Leży sobie albo na stołku albo na grzejniku zależy to odkłada.
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2024, 21:49
Rel
Odpisz
2 czerwca 2024, 08:39
No nic, wydało się
Nie wiedziałem że tak się dowiecie że jeztem Niemieckim agentem
Odpisz
1 czerwca 2024, 19:07
u mnie nie ma miejsca i śmietnik stoi trochę po lewej
Odpisz
1 czerwca 2024, 20:58
@FluttershyIsNOTaDoormat: jeśli to wciąż szafka pod zlewem to się liczy.
Odpisz
1 czerwca 2024, 20:07
Kiedyś jeszcze bym powiedział, że obowiązkowo Polsat na trzecim kanale, ale że dzisiaj coraz więcej osób nie kupuje kablówki tylko używa VOD, to ta magia trochę zanikła.
No i obowiązkowo taka biała serwetka na górze telewizora kineskopowego wciśniętego w meblościankę.
Odpisz
1 czerwca 2024, 19:44
Ja nie potrzebuje smietnika bo wszystkie smieci pale w piecu lub wrzucam do morza 🤑🤑😈😈😈👹👺
Odpisz
1 czerwca 2024, 19:13
Ani ściery przy kuchence
Odpisz
1 czerwca 2024, 19:34
@Cymbal: Akurat u mnie piekarnik jest wyżej aby nie trzeba było się schylać, więc ścierka tam byłaby brzydka. Leży sobie albo na stołku albo na grzejniku zależy to odkłada.
Odpisz