Gracze na wsi są jak: "A, pogram sobie w wirtualną wieś"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Trzykrotny T
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 czerwca 2024, 20:31
Ale teraz pytanie który farming
Odpisz
2 czerwca 2024, 20:49
@Knudson: A który wolisz?
Odpisz
2 czerwca 2024, 23:29
@Knudson: ten
Odpisz
3 czerwca 2024, 08:52
O, druga część tej serii. Tylko jeszcze potrzeba spolszczenia.
Odpisz
3 czerwca 2024, 23:31
@Dominator4021: jaka druga 13 jest czwartą odsłoną serii
Odpisz
3 czerwca 2024, 23:36
Odpisz
3 czerwca 2024, 23:37
@Knudson: A to przepraszam patrzyłem na listę w Steam, a dopiero teraz w Encyklopedia Gier.
Odpisz
3 czerwca 2024, 23:40
@Dominator4021: w gwoli ścisłości jest to pierwsza gra używająca globalnie tytułu farming Simulator a nie jak wcześniej landwirtshafts simulator
Odpisz
3 czerwca 2024, 10:21
Nie rel
Mieszkam na wsi, jestem rolniczką, nie gram w farmę, sradrew, terrarium czy jakieś farm zoo jak to reklamują na telefony
Toci co niby są ze wsi i grają w farminga, to nie rolnicy.
Poza tym farming uja pokazuje prawdziwości
Odpisz
3 czerwca 2024, 15:51
@malinowy_kot: jak to jest być rolnikiem, dobrze?
Odpisz
3 czerwca 2024, 17:21
nie ma tak, że dobrze albo nie dobrze...
Plusy: masz swoje (jeśli nie jesteś tym co ma w ciul nowych ciągników i sprzętów - wtedy to jest na kredyt)
Minusy: brak wolnego, mnóstwo roboty na słońcu, marne pieniądze (te ceny w sklepach to serio nie nasza sprawka) - ale da się żyć jeśli zdrowie pomaga i dużo się zapier..., chorobowe to jakiś żart - dosłownie 20zł na dzień, przejście na rentę czy emeryturę - nie ma mowy
Odpisz
31 maja 2024, 21:03
Szkoda że nie goat Simulator
Odpisz
2 czerwca 2024, 19:22
szkoda że nie Ship Simulator
Odpisz
3 czerwca 2024, 15:08
szkoda że nie living chair simulator
Odpisz
3 czerwca 2024, 10:00
Co do tytułu - mam ziomka fanatyka wędkarstwa, który gdy z nim byłem nad stawem zarzucił wędkę, usiadł wygodnie i na telefonie odpalił sobie fishing simulator
Odpisz
31 maja 2024, 20:27
Brakuje dziadka z Famienią
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2024, 20:47
@Boberek00: Chyba Farmeramą.
Odpisz
2 czerwca 2024, 21:02
@Dominator4021: Legendarna giera na zawsze w moim sercu
Odpisz
2 czerwca 2024, 21:08
@Dominator4021: Tak, dzięki za poprawienie
Odpisz
31 maja 2024, 20:26
wedlug tego mema jestem baba
Odpisz
31 maja 2024, 20:24
Obie gry dobre
Odpisz