Ano dzisiaj widziałem panów nazistów
Celtyki na karkach i ubraniu
Pare ludzi spało na ławkach
Był też typ lejący do śmietnika
I typ wyciągający puchy z kontenera
Tak że polska goro nje?
@Hacjul: owszem przedstawia
Tendencje związane z decyzjami podejmowanymi przez ogół
I ich konsekwencje w postaci warunków które ukształtowały te jednostki
Obrzydliwy elitaryzm, polityka historyczna kultura picia czy moralność ,,polaka katolika"
Dam sobie rękę uciąć że gdyby przyjęcie ludzi ze wschodu było wynikiem demokratycznego głosowania
wielki procent jak nie ogół byłby przeciwny
Tak jak przeciwny jest ogół otwarciu granicy z białorusią
Polityka państwa i w konsekwencji warunki kształtujące życie ludzi są bezpośrednio związane z tendencjami obecnymi w narodzie
@masisi: nikt się nie kłóci z tym że imigracja zwiększa przestępczość
Poprostu z lewicowej perspektywy jest to związane z sytuacją socjoekonomiczną i wykluczeniem
Oraz jest to odwracalne, i mówimy tu o jednostkach
A otwarte granice są moralnym obowiązkiem bowiem każdy powinien mieć prawo do godnego życia
Natomiast z prawej niechęć motywowana jest rasizmem ksenofobią i nacjonalizmem
Ja nienawidzę każdej religii i protekcjonalnie zakładam chore przekonania u każdego wierzącego
Co nie zmienia jednak faktu, że jestem zwolennikiem otwartych granic, a najlepiej ich braku
prawo jest wtedy kiedy druga osoba nie musi wykonywać żadnej pracy. Prawo do wolności słowa czy prawo do sprawiedliwego osądu. Czаrnuszki nie mają żadnego prawa do zajmowania polskich mieszkań i korzystania z polskich socjali. Pzdr.
@rumcajschr: no nwm czy abortowanie płodu niemającego kory mózgowej można przyrównać do symbolu systemu który zabił miliony ludzi
Jak dla mnie możesz nosić tak swastykę jak i sierp i młot
Tylko że w obu przypadkach w moich oczach jesteś przykrym idiotą, i nie widzę podstaw byś nie był za to wykluczany przez społeczeństwo
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2024, 20:19
Ano dzisiaj widziałem panów nazistów
Celtyki na karkach i ubraniu
Pare ludzi spało na ławkach
Był też typ lejący do śmietnika
I typ wyciągający puchy z kontenera
Tak że polska goro nje?
Odpisz
2 czerwca 2024, 21:12
To nie Polacy
Odpisz
3 czerwca 2024, 02:25
@Hacjul: nie? a jakie są kryteria bycia polakiem?
Odpisz
3 czerwca 2024, 10:29
nie tacy Polacy
To nie przedstawiciele narodu
Odpisz
3 czerwca 2024, 16:13
@Hacjul: owszem przedstawia
Tendencje związane z decyzjami podejmowanymi przez ogół
I ich konsekwencje w postaci warunków które ukształtowały te jednostki
Obrzydliwy elitaryzm, polityka historyczna kultura picia czy moralność ,,polaka katolika"
Dam sobie rękę uciąć że gdyby przyjęcie ludzi ze wschodu było wynikiem demokratycznego głosowania
wielki procent jak nie ogół byłby przeciwny
Tak jak przeciwny jest ogół otwarciu granicy z białorusią
Polityka państwa i w konsekwencji warunki kształtujące życie ludzi są bezpośrednio związane z tendencjami obecnymi w narodzie
Odpisz
3 czerwca 2024, 18:11
od kiedy przyjęcie brudаsów do państwa jest jakimkolwiek wyznacznikiem moralności?
Odpisz
3 czerwca 2024, 18:14
no widzisz, ludzie mówią
To nie prawda, nie chodzi o kolor skóry
Inny krąg kulturowy, terroryści itd
I wtedy pojawiasz się ty
xDDDDD
Odpisz
3 czerwca 2024, 19:07
legit nie mam pojęcia czy ty się zgadzasz ze mną czy mnie obrazić próbujesz.
Odpisz
3 czerwca 2024, 19:12
i to jest najlepsze
Odpisz
4 czerwca 2024, 00:31
bo zastanów się, ilu ci publicznie powie że tak naprawdę ma na myśli że nie chce ciapaków w swoim kraju bo widzi co robią w innych krajach europy?
Odpisz
4 czerwca 2024, 03:35
@masisi: nikt się nie kłóci z tym że imigracja zwiększa przestępczość
Poprostu z lewicowej perspektywy jest to związane z sytuacją socjoekonomiczną i wykluczeniem
Oraz jest to odwracalne, i mówimy tu o jednostkach
A otwarte granice są moralnym obowiązkiem bowiem każdy powinien mieć prawo do godnego życia
Natomiast z prawej niechęć motywowana jest rasizmem ksenofobią i nacjonalizmem
Ja nienawidzę każdej religii i protekcjonalnie zakładam chore przekonania u każdego wierzącego
Co nie zmienia jednak faktu, że jestem zwolennikiem otwartych granic, a najlepiej ich braku
Odpisz
4 czerwca 2024, 09:08
prawo jest wtedy kiedy druga osoba nie musi wykonywać żadnej pracy. Prawo do wolności słowa czy prawo do sprawiedliwego osądu. Czаrnuszki nie mają żadnego prawa do zajmowania polskich mieszkań i korzystania z polskich socjali. Pzdr.
Odpisz
4 czerwca 2024, 09:17
polski socjal jest niski, o wiele zbyt niski
A mieszkań socjalnych praktycznie niema
Odpisz
4 czerwca 2024, 09:26
jak pojawi się bieda to pojawi się socjal. Nawet nie masz pojęcia ile można wysępić od podatników. We Francji czy UK w latach 50 też socjali nie było.
Odpisz
4 czerwca 2024, 09:30
a co niema biedy?
To my chyba w innych krajach żyjemy
Wysępić? 89% wypracowanego zysku oddaje spółce a oni z tego płacą zaledwie 20% na państwo
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2024, 09:39
moim zdaniem klasa pracująca w ogóle nie powinna płacić podatków
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2024, 21:16
Jak go ktoś zgłosi, wtedy trafi do więzienia, a wtedy to dopiero mamy przeje..
Odpisz
4 czerwca 2024, 08:34
@Mikho: napisze wtedy książkę późniejszy bestseller / 's
Odpisz
2 czerwca 2024, 19:13
"Moje ciało - moja sprawa" do czasu
Odpisz
4 czerwca 2024, 05:18
@rumcajschr: no nwm czy abortowanie płodu niemającego kory mózgowej można przyrównać do symbolu systemu który zabił miliony ludzi
Jak dla mnie możesz nosić tak swastykę jak i sierp i młot
Tylko że w obu przypadkach w moich oczach jesteś przykrym idiotą, i nie widzę podstaw byś nie był za to wykluczany przez społeczeństwo
Odpisz
3 czerwca 2024, 17:24
Jakby to był symbol na samo "ebać żydów", to bym sobie też taki pierdzielnęła
Odpisz
3 czerwca 2024, 18:16
@malinowy_kot: czemu?
Odpisz
2 czerwca 2024, 19:15
Ale czemu miałby typ zostać zgłaszany za symbol przynoszący szczęście?
Odpisz
2 czerwca 2024, 19:22
@Leszy: bo ta swastyka jest symbolem czysto hitlerowskim, niepowiązana ze słońcem czy szczęściem
"W odróżnieniu jednak od tradycyjnej swastyki, rysowanej jako krzyż prosty, swastyka hitlerowska rysowana była zazwyczaj ukośnie, obrócona o 45°."
Odpisz
2 czerwca 2024, 19:34
@Rey_Palpatine: Obróci nogę i nie jest już obrócona :trollface:
Odpisz
3 czerwca 2024, 02:51
@Leszy: Po co go zgłaszać? Papier ścierny wystarczy
Odpisz
3 czerwca 2024, 00:10
Jak pracuje na budowie to trzeba sprawdzić czy ma F-gazy
Oby nie miał
Odpisz
2 czerwca 2024, 21:17
Aż mi się skojarzył ten odcinek Community
Odpisz
2 czerwca 2024, 20:13
może japońcohol?
Odpisz