Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AxonDeHudin

6 czerwca 2024, 19:31

U mnie w liceum:
-5 Kaś
-3 Ole
-2 Michałów
-2 Dawidów
Oraz jeden jedyny na całą szkołę, wybraniec bogów:
SZCZEPAN

Avatar EpikName

6 czerwca 2024, 14:46

Nwm jak ja chodziłem do szkoły, to nie było za bardzo jednolitych imion

Avatar Lisedra

6 czerwca 2024, 14:41

Imię Jakub jest tak popularne w Polsce, że przez szkolne lata edukacji i na studiach ciągle spotykam ich po kilku w jednej grupie.

Avatar Elmario1234

6 czerwca 2024, 14:37

Kiedy jeszcze chodziłem do podstawówki to było w mojej klasie 4 Kubów.

Avatar Hermrona

6 czerwca 2024, 14:28

Za dużo Oliweki i wiktorii

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

5 czerwca 2024, 15:57

Ja na szczęście nigdy nie miałam w klasie nikogo o tym samym imieniu co ja, ale pamiętam jak w liceum przez jakiś czas miałam w klasie 5 Wiktorii xD.

Avatar Oliwier256

4 czerwca 2024, 06:51

W podstawówce miałem 2 kuby i 3 Oliwie

Avatar Waldemir50

4 czerwca 2024, 08:41

@Oliwier256: Oliwie nie myliły się ludziom z Oliwierem?

Avatar Oliwier256

4 czerwca 2024, 08:43

@Waldemir50: nie bruh

Avatar
Polymorphism1

4 czerwca 2024, 04:37

nie rel

Avatar BlackMorbius61

4 czerwca 2024, 02:12

u mnie w przedszkoly w grupie bylo az trzech jakubow
jeden byl takim popularnym dzieciakiem, drugi byl taki spokojniejszy i mnie lubial a trzeciego juz nie pamietam

Avatar
ddawdad

Edytowano - 4 czerwca 2024, 02:04

Przez wszystkie lata edukacji ani razu mi się nie zdarzyło, aby nawet w równoległej klasie był inny Dawid.
Także zawsze miałem fajrant i pewność do tego, że jak słyszę swoje imię to o mnie chodzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Nie znoszę kleszczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka