Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PridSanisi

7 czerwca 2024, 08:29

Avatar Egirl

4 czerwca 2024, 18:18

1 OP to bot
2 to takim dzieciom robi sie jedzenie żeby jak najbardziej pasowalo to co chcą, bo k...a to że jest akustyczny to nie powód żeby zmuszać go do jedzenia czegoś czego nie jest w stanie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Konto_nieusuniete

6 czerwca 2024, 19:44

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2024, 07:39

@Konto_nieusuniete: i co sądzisz? Genetyka czy wychowanie?

Avatar Darwidx

6 czerwca 2024, 00:48

Przeraża mnie, że są dzieci i to nie tylko austystyczne, które są karmione w podobny sposób, dziecko moich sąsiadów jadło praktycznie same Chipsy przez 3 lata mieszkania obok nich. Sam jestem niejadkiem ale poprostu od dzieciństwa wypi.....ałem z jadłospisu obrzydliwe rzeczy takie jak wieprzowina, grzyby, majonez i śmietana i do dzisiaj żyje na takiej diecie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Darwidx

6 czerwca 2024, 14:27

@Maxtich: Grzyby nie są niezdrowe ale na niektóre mam uczelenie (na jakiś składnik grzyba, jak np. Chlorofil jest składnikiem rośliny. Taki składnik jest w niektórych ale nie wszystkich grzybach ale nigdy nie prowadziłem w związku z tym badań, wiem tylko, że nawet zapach pieczarek powoduje u mnie trudności z oddychaniem), więc postanowiłem nie ryzykować i nie jeść ich w ogóle, zwłaszcza, że niektóre mają dziwną strukturę, jak bakłażan, który nie może zdecydować czy jest ogórkiem czy zgnilizną.

Avatar Maxtich

6 czerwca 2024, 14:58

@Darwidx: Kumam kumam, pewnie też bym tak zrobił. Dbaj o siebie.

Avatar KittyQueen

5 czerwca 2024, 21:47

Hej jejaki. A propos jedzenia. Jem dużo rzeczy. Ale np nie lubię jajek i sera żółtego. Poza tym sos nie może dotknąć ziemniaków. Jestem wrażliwa na wodę w jedzeniu. Np w keczupie albo coś co zostaje po gotowaniu. Lubię gotować, ale nie mogę dotknąć surowego mięsa mimo że je lubię jeść. Z rybą nie mam tego problemu. Co jest nie tak??? Pomóżcie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BetonowyMur

6 czerwca 2024, 07:04

@Jemkotki: Była kiedyś taka creepypasta o szkielecie

Avatar KittyQueen

6 czerwca 2024, 13:04

@Jemkotki: przestań. Boję się oddychać

Avatar Jemkotki

5 czerwca 2024, 22:06

Akustyczne niejadki najprawdopodobniej mają sensory issues i jedzenie niektórych rzeczy sprawia im straszny dyskomfort (np tekstura taka że żygać się chce, ja tak mam z czymkolwiek chrząstkopodobnym albo jak znajdę coś co mi przypomina krew albo żyłkę w mięsie to odmawiam jedzenia bo mam mdłości) wiem bo sama jestem akustyczna

Avatar Adix174

6 czerwca 2024, 08:05

@Jemkotki: ja tam nie lubię takiego brązowego mięsa w kurczaku bo mam uraz z dzieciństwa gdy podczas jedzenia kurczaka ugryzłem woreczek z krwią(przynajmniej mama powiedziała że to był woreczek z krwią)

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2024, 09:05

@Jemkotki: na takich issues leczenie pasek ojcowski najlepszą terapię stanowi

Avatar PijanyOfficerLSPD

6 czerwca 2024, 07:51

Albo jeszcze frytki zamiast ziemniaków...

Avatar Mijak

6 czerwca 2024, 06:32

Patrząc zaspanym wzrokiem na to zdjęcie, myślałem że to fotoshopowany miniaturowy niedźwiedź i wystawiony język to smutno skierowany w dół pyszczek.

Avatar Acoole

5 czerwca 2024, 22:35

Jako osoba akustyczna powiem, że mogę zjeść niemal wszystko, wiadomo, jeśli chodzi o smak to gusta i guściki... Ale jestem bardzo wrażliwa na strukturę tego, co jem i niektóre rzeczy nie przejdą mi przez gardło. Głównie jestem wybredna w kwestii mięsa. Dlatego jak idę do nowego miejsca i nie mam pojęcia, jak coś będzie przygotowane i jaką konsystencję przez to będzie miało, wolę iść w mój "safe food" i wybrać jakiś dobry makaron, niż potem modlić się nad talerzem godzinę

Avatar Waldemir50

4 czerwca 2024, 18:35

I proszek do prania oczywiście. Dzieci uwielbiają proszek do prania 😋

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2024, 21:08

@Waldemir50: jako 14-latek potwierdzam twoje słowa

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2024, 19:05

Jakby co, to tak nie działa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Pozdrawiam świetliki

To musiało być męczące

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka