I ludzie zarabiali 1100zł miesięcznie podczas gdy teraz 4400zł, więc cheeseburgery mogą na zasadzie waloryzacji i 8zł kosztować i będzie tak "tanio" co kiedyś. Chyba że ktoś zarabiał średnio, a nie nisko, to w sumie najwięcej stracił, bo 4 krotnego wzrostu jak minimalna nie ma
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2024, 18:30
Mnie wkurzało to że Star Chipsy najpierw były 300g, potem 250g, 220g, 200g, a po drodze i tak drożały.
Teraz to już ich całkiem nie ma.
Odpisz
10 czerwca 2024, 22:27
@Kto_Inny: Jak nie ma jak u mnie są
Odpisz
11 czerwca 2024, 00:03
To chyba już resztki, bo jak się pytałem w sklepie kilka tygodni temu to mi pani mówiła że już nie robią.
Odpisz
8 czerwca 2024, 22:43
A właściwie czemu wycofali tesco z polski?
Odpisz
9 czerwca 2024, 17:41
@Kot_miolnir_: bo im się nie opłacało
Odpisz
10 czerwca 2024, 06:41
@trazer: aha
Odpisz
7 czerwca 2024, 08:46
I gry za stówę
Odpisz
8 czerwca 2024, 21:06
@Boberek00: jakie gry?
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2024, 20:50
I ludzie zarabiali 1100zł miesięcznie podczas gdy teraz 4400zł, więc cheeseburgery mogą na zasadzie waloryzacji i 8zł kosztować i będzie tak "tanio" co kiedyś. Chyba że ktoś zarabiał średnio, a nie nisko, to w sumie najwięcej stracił, bo 4 krotnego wzrostu jak minimalna nie ma
Odpisz
7 czerwca 2024, 10:10
Wszystko zaczęło się j...ć kiedy krzysztof GONCIARZ zapuścił wons
To nie kapitalis to efekt motyla
Odpisz
7 czerwca 2024, 09:36
Wszystko zaczęło się j...ć gdy Tesco się wycofało
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2024, 08:49
i karty pokemonów po polsku w tymże tesco
Odpisz