Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EpikName

8 czerwca 2024, 17:39

Ja dzisiaj zjadłem czereśnie...

Avatar Nikodem8378

8 czerwca 2024, 23:12

@EpikName: dorobiłeś się ich

Avatar Przemek572

10 czerwca 2024, 16:46

Avatar Nikt_Niktowski

8 czerwca 2024, 16:47

Co wy widzicie w tych czereśniach? Ani to smaczne ani tanie i trzeba się babrać z pestkami.

Avatar
Gooddude

8 czerwca 2024, 16:48

@Nikt_Niktowski: no właśnie o to chodzi że nie są tanie

Avatar Nikt_Niktowski

8 czerwca 2024, 16:49

Czyli prostacki szpan?

Avatar Egirl

8 czerwca 2024, 16:51

@Nikt_Niktowski: brat nigdy nie jadł chyba czereśni
Lepsze od wiśni, miękkie i słodkie są, a do tego rosną tylko przez 1 miesiąc przez cały rok

Avatar
Mateoninho

8 czerwca 2024, 18:12

@Nikt_Niktowski: Mi tam bardzo smakują
Z ceną się zgodzę
A z pestkami nie widzę za bardzo problemu

Avatar Adix174

10 czerwca 2024, 08:24

@Egirl: jak zbierałem u siebie to cześciej trafiałem na kwaśne ,ale to może dlatego że zbieram z niższych gałęzi

Avatar Anantashesha

10 czerwca 2024, 09:48

@Nikt_Niktowski: Ani to dobre, ani śwarne, a jakie drogie j*bane! No i sroćka murowana. Toć to gołymi łapami ługniotane! Zeby to jesce truskawka była. A weź tu odruznij dzewo od ksaka! Stąd ten gozkawy posmak... Tfu! Łohydne! Co te bogole w tym widzo?!

Avatar Przemek572

Edytowano - 10 czerwca 2024, 16:42

@Nikt_Niktowski: Niemożliwe że nie lubisz czereśni na pewno na pewno jakieś gówno jadles serio jakie pestki co ty gadasz złe jadłes. Powie ci, zle jadleś inne spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić czeresni, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są

Avatar jRPG_addicted

10 czerwca 2024, 09:59

byłoby lepsze bez ostatniego panelu imo

Avatar kaczka_jest_fajna

10 czerwca 2024, 09:31

Dziadek ma drzewo czereśniowe niestety zmarzło

Avatar Rebelian_Chaosu

8 czerwca 2024, 21:52

Mam drzewo czereśniowe więc nie mam z tym problemu

Avatar Memex

8 czerwca 2024, 18:16

Czereśnie są dobre jak się ma drzewo i wiatrówkę na szpaki

Avatar Cymbal

8 czerwca 2024, 18:07

czereśnie to luksus, ale trzeba być cierpliwym

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

8 czerwca 2024, 16:57

Ja chcę juz czereśnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Fergus

Rel

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka