Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2024, 19:29
Niemożliwe, Jacek był wtedy jeszcze na etapie kanapki
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:45
@rozwalgo: Już wtedy mi mówili, że jestem bardzo starą kanapką. Najwyraźniej bycie starym było mi pisane nawet gdy byłem młody. Teraz się temu nie dziwię, skoro już na porządku dziennym spotykam ludzi którzy urodzili się gdy ja zakładałem konto 😅
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:58
@jacek1s: toja 🥰
Odpisz
5 czerwca 2024, 20:02
@Lucasss: Owszem, co tam u Ciebie? Lekcje odrobiłeś? 😉
Odpisz
5 czerwca 2024, 21:42
@jacek1s: nie zadają już :p
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:08
@Lucasss: Serio nie zadają? To co wy robicie w domach?
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:10
@Witciu: co chcemy tak naprawdę
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:13
@Lucasss: System edukacji powinien zostać srogo zreformowany bo to co jest teraz sięga XX wieku
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:15
@Witciu: no ale w tych czasach robienie czego sie chce oznacza gry, a dla mnie jeja.pl
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2024, 15:28
@jacek1s: "na porządku dziennym spotykam ludzi, którzy urodzili się gdy ja zakładałem konto"
Jacek, opuść podstawówkę...
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:33
@Lucasss: Nie zrozumiałeś mnie. Fajnie że nie ma prac domowych ale i tak edukacja sięga średniowiecza. Jedną zmianą nic nie zrobią
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:35
@Towarzysz777: Nie ruszam się z mojego fotela!
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:43
@Witciu: aaa nookej
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:44
@jacek1s: w sumie to kiedy założyłeś konto?
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:58
@Zloty_bambus: W 2010 roku
Odpisz
9 czerwca 2024, 16:25
@jacek1s: uuu artefakt
Odpisz
9 czerwca 2024, 16:48
@Rander: Dla mnie to nic nadzwyczajnego.
Odpisz
9 czerwca 2024, 16:51
@Anantashesha: Zwykły nienadzwyczajny artefakt
Odpisz
9 czerwca 2024, 16:55
@Rander: Ilu pamiętasz starych fejmów? Kiedyś to byli tacy co jacuś im do złogów na piętach nie dorastał
Odpisz
10 czerwca 2024, 06:55
@jacek1s: wow
Odpisz
9 czerwca 2024, 16:44
Fake. Jacek wyglądał wtedy tak:
Odpisz
9 czerwca 2024, 18:58
@Anantashesha: Nie rel
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:47
duży fake w roku 1968 monitory były okrągłe (z jakiegoś magicznego powodu)
Odpisz
9 czerwca 2024, 14:31
@Rey_Palpatine: Właściwie dlaczego monitory w tamtym okresie były takie?
Odpisz
9 czerwca 2024, 15:34
@Dominator4021: być może brali od statków które nie były na chodzie
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2024, 15:37
@Dominator4021: bo jeszcze nie wyszedł minecraft i takie robili wyświetlacze do oscyloskopów i innych przyrządów labolatoryjnych/pomiarowych. A tak właściwie to nie wiem, to była nowość i może technologia nie pozwalała na prostokątne wyświetlacze albo nie było na nie postrzeby. Pierwsze wyświetlacze kineskopowe były długie jak japie....e bo używały pola elektrycznego(blaszki + wysokie napięcie) zamiast pola magnetycznego(cewki) do kierowania elektronami.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2024, 14:00
O jezu, mój jejaposting na głównej
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:03
Poprawiło mi to humor, dzięki ci OPie xDDD
Odpisz
5 czerwca 2024, 20:53
@Oliwier256:
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:35
Nie ma dowodów na to, że Jaca wiedział o czystkach antysyjonistycznych
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2024, 18:57
Założył konto przed powstaniem Jeja
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:09
@Nerius: Legenda
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:56
ten monitor jest susa
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:40
Tymczasem ja
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:46
Na ...j cenzurujesz skoro wiadomo że to Simp2?
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:47
@Nerius: to inne
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:49
poltergeist próbujący nie chwalić się swoją liczną multików przez 5 minut
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:49
@Rozowykotel: (Niemożliwe)
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:50
@Rozowykotel: mam swoje powody
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:52
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:52
Jakie są to powody? Oświeć nas
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:52
To drugie to ultron64?
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:53
@Waldemir50: Naruto i ultron to ta sama osoba 💀
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:53
@Nerius: możliwe. Trochę wstyd o tym mówić ale trochę eksperymentuje
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:54
To są te twoje eksperymenty?
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:02
@Nerius: Usunął komentarze f
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:02
@Nerius: szczerze mówiąc to nie, to akurat czyste chamstwo
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:04
W takim razie co się stało z jednym komentarzem o Warhammerze i drugim o byciu "czarnym charakterem" ?
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:10
@Nerius: admin usunął
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:16
@Nerius: hmm jedyne co chyba może nas oświecić to żarówka
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:25
Tak, bo admin nie ma nic lepszego do roboty niż sprawdzanie twoich komentarzy 24/7
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:26
@Nerius: no cóż to nie moja wina
Odpisz