Fajnie się bawią za nieswoje pieniądze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Znak czasów
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2024, 15:08
Spokojnie. To cgi. Budżet idzie do kieszeni ludzi interesu.
Odpisz
11 czerwca 2024, 15:16
spokojnie, on nie potrafi ruszyć głową i dane wyciąga z dupy
Odpisz
11 czerwca 2024, 16:19
Skąd wiesz, byłeś tam?
Odpisz
11 czerwca 2024, 17:15
@Dominator4021: skąd wiesz o II wojnie światowej?
Odpisz
11 czerwca 2024, 20:45
@ioioio: Nie wpominałem o II wojnie światowej.
Odpisz
12 czerwca 2024, 08:01
@Dominator4021: jaka jest stolica Łotwy?
Odpisz
12 czerwca 2024, 08:12
@Zloty_bambus: Ryga. Coś ci to dało?
Odpisz
12 czerwca 2024, 09:44
@Dominator4021: byłeś tam kiedyś?
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2024, 13:40
@Zloty_bambus: nie ma stolicy Łotwy, jest tylko głód, śmierć i halucynacje z niedożywienia
Odpisz
12 czerwca 2024, 13:43
@Drake_Vimes: rel
Odpisz
12 czerwca 2024, 13:44
@Dominator4021: wciąż czekam na twoją odpowiedź. Czyżby brakło ci argumentów?
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:02
@Zloty_bambus: Co się tak do mnie przyczepiłeś?
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:36
@Dominator4021: Ponieważ podałeś bardzo głupi i toksyczny argument w dyskusji. Argument który można bardzo łatwo obalić i o charakterystycznej logice według której zadałem ci podobne pytanie.
A więc
Byłeś w Rydze lub wogulę w Łotwie , że wiesz jak jest jej stolica?
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:43
@Zloty_bambus: Tamten komentarz był ironiczny, bo ten gość to troll znany z wkurzania innych swymi bezsensownymi i idiotycznymi wypowiedziami uważający się za kogoś kim nie jest w rzeczywistości.
A ty się nie przyczepiaj się do innych. Żegnam.
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:44
@Dominator4021: dziękuję za rozmowę.
Odpisz
12 czerwca 2024, 12:36
Dodaj jeszcze koszt budowy i obsługi
Odpisz
11 czerwca 2024, 22:02
No tak, najlepiej zrezygnujmy z eksploracji kosmosu i zagotujmy się na jednej planecie xD
Odpisz
11 czerwca 2024, 22:20
@Anantashesha: tylko że ta rakieta powstała jako szybka przeróbka STS bo Chiny zaczęły się mocno interesować kosmosem
Odpisz
11 czerwca 2024, 22:22
@Adix174: No i dobrze, niech się interesują.
Odpisz
11 czerwca 2024, 22:24
@Anantashesha: no w sumie rywalizacja przyśpiesza rozwój
Odpisz
11 czerwca 2024, 22:36
@Adix174: Można się zgodzić albo nie zgodzić, grunt że latają.
Odpisz
11 czerwca 2024, 18:48
Eksploracja kosmiczna to przyszłość, więc oczywiście, że warto.
Odpisz
11 czerwca 2024, 21:12
@Endev: Lepsze podróżowanie po wszechświecie i kolonizacja innych planet i księżyców niż tylko ich obserwowanie i gnicie na jednej planecie.
Odpisz
6 czerwca 2024, 19:20
Warto
Odpisz
7 czerwca 2024, 05:35
@lordbaysel: wydajesz ponad 4 mld żeby wysłać 4 ludzi na orbitę księżyca i z powrotem a jedyne co odzyskasz to kapsuła która po kąpieli w słonej wodzie nadaje się jedynie na złom
Odpisz
11 czerwca 2024, 16:17
@Adix174: A ty masz lepszy pomysł?
Odpisz
11 czerwca 2024, 16:20
@Dominator4021: tak ,wysłać starshipa który jest wielokrotnego użytku ,ten statek dopiero powstaje ale ostatni lot zakończył się pozytywnie
Odpisz
11 czerwca 2024, 17:55
@Adix174: nie jedyne, dostaniesz również doświadczenie, postęp i rozwój technologiczny
Odpisz
11 czerwca 2024, 17:59
postęp taki że przebudowali wahadłowiec na tradycyjną rakietę jeszcze to powstawało ponad 10 lat ,pewnie parę rakiet poleci a potem zrezygnują jak z Saturnem V bo wynajęcie starshipa będzie tańsze
Odpisz
11 czerwca 2024, 20:44
@Adix174: Myślałem, że chodzi o jakiekolwiek rakiety, w tym Starship.
Odpisz
11 czerwca 2024, 20:55
@Dominator4021: gdy mówię starship mam na myśli tylko to
Odpisz
11 czerwca 2024, 21:07
@Adix174: A, to rozumiem. Tylko na przyszłość podaj więcej konkretów dobra?
Odpisz
11 czerwca 2024, 15:07
Worth it
Odpisz
6 czerwca 2024, 17:09
Warto
Odpisz